Варто замислитись

Тварини, які грають в ігри

Навіщо потрібні ігри? Звичайно, грати – це весело і забавно, але де еволюційний сенс цього явища? Еволюціоністи не можуть зрозуміти, чому тварини люблять грати один з одним. Пропонувалося безліч теорій, які обгрунтовували цінність ігор в боротьбі за існування, – але навіть самі еволюціоністи не впевнені в тому, що ці теорії дійсно щось пояснюють.
Нам доводилося бачити, як грають між собою кошенята і цуценята, як лошата скачуть в полі – явно заради власного задоволення і без будь-якої мети. Багато тварин люблять стару добру гру в «царя гори».
Нерідко в таких іграх тварини виявляють дивовижну винахідливість. Китові, наприклад, піднімають з води хвіст під прямим кутом до вітру, точно як вітрило, і вітер підштовхує їх до берега. Білі ведмеді люблять зіштовхувати предмети з гірки і бігти за ними навздогін. Мавпи роблять з жованого листя щось на зразок губки і дістають воду з дупла дерева, але незабаром це заняття набридає їм, і вони, набравши повний рот листя, корчать пики, кривляються і бризкають один в одного водою.

З Біблії ясно випливає, що Сам наш Творець вміє радіти і веселитися. Цією здатністю Він наділив і Свої творіння. Гра – це дар Творця, який збагачує наше життя.
Книга Йова 40:15
«Гори приносять йому їжу, і там грається вся звірина польова».

Джерело: День з Творцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!