Варто замислитись

Цікавий факт про Різдво

Люди дарують одне одному подарунки, забуваючи про справжнього Героя свята! Адже народився-то Христос, а не ми! І дарунки потрібно нести не нам, а Йому!
Дозвольте запитати: чи сподобалося б вам, коли б гості, які прийшли до вас на день народження, почали дарувати подарунки один одному, абсолютно не звертаючи уваги на вас!

Друзі, а чи знаєте ви, чому на Різдво люди дарують дарунки, особливо дітям? Ця традиція взята з Біблії.
В Євангелії ми читаємо про те, що, коли Ісус народився, Йому принесли дарунки мудреці: «А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому. І, відчинивши скарбниці свої, піднесли Йому свої дари: золото, ладан та смирну» (Мт. 2:10,11).

Більше про подарунки на Різдво:

Згідно східної традиції, ніхто не міг наблизитися до царя без дарунка. Таким чином, подарунки, які отримав Ісус, мали відношення не до факту Його народження, а до факту визнання Його царем.

Чому сьогодні люди, пам’ятаючи цю історію, роблять все навпаки і забувають про дарунки Тому, в честь Якого і влаштоване це свято?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button