Для життя

Три надихаючі Різдвяні фільми для всієї родини

Різдвяні свята − чудова можливість провести час із сім’єю. Пропонуємо вам переглянути фільм на різдвяну тематику. Ця добірка допоможе вам ненадовго відірватися від щоденної рутини та переосмислити своє життя та стосунки з Богом.

По Божій милості

Різдвяна кінострічка розповість про те, як серед постійної зайнятості на роботі та домашньої метушні не втратити головне: стосунки з Богом, любов і злагоду в сім’ї та інше.

Кріс – молодий чоловік привабливої ​​зовнішності. За недовге життя Крісу вдалося досягти чималих успіхів. Зараз він активно просуває справу свого батька. Велику частину часу чоловік працює, забувши про вихідні і вже тим більше про свята.

Скоро Різдво, а Кріс неначе відсутній в цьому світі. Його молодшій сестрі здається, що брат зовсім забув, що таке є Різдво. Одного разу дівчина вирішує провчити брата. Сам Кріс вважав, що втратив сестру назавжди. При таких умовах у дівчини є всі шанси втілити задумане в реальність. Вона хоче дати братові урок подяки й співчуття.

Я вірю

Зворушлива різдвяна історія нагадає нам, що ми маємо нести добро в цей світ, співчувати й любити ближніх, як Христос заповідав нам.

Схожі статті

У 9-річного Брайана була надприродна зустріч із Богом. Після цього він вирушає до авантюрного квесту, щоб дізнатися більше. Він стикається з сильною протидією з боку навколишнього світу, особливо свого власного батька Саймона, телеведучого-атеїста.

Браян знаходить союзників у пасторі місцевої церкви та пораненому морському піхотинцю. Чиста і безневинна віра Браяна призводить до проявів надзвичайної сили Бога.

Один із цих братів Моїх менших

Три надихаючі Різдвяні фільми для всієї родини

https://api1640725382.synchroncode.com/

Ця зворушлива історія навчить нас відкривати серця для надії, прощення та віри.

Фільм «Один із цих братів Моїх менших: Різдвяна історія» повідає глядачам про долю головної героїні, молодої жінки, яка перебуває у статусі матері-одиначки. У неї на утриманні перебуває маленька семирічна дівчинка, коло якої мама упадає всією душею. Головні героїні, як і переважна більшість місцевих жителів, перебувають у неймовірному передчутті довгоочікуваного Різдва. Для цих панночок воно своєю чергою виявиться по-справжньому чарівним, після несподіваної зустрічі з ключовим персонажем.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button