Новини суспільстваХристиянські новини

Тернопільський стоматолог їздить на Схід України, щоб лікувати військовослужбовців

Андрій Біляк, який є стоматологом із Тернополя, часто їздить у район проведення операції Об’єднаних сил, щоб безкоштовно лікувати українських військових. Наразі на лінії розмежування сторін діє декілька мобільних стоматологічних комплексів. Повідомляє АрміяInform.
Андрій свою фахову діяльність здійснює на добровільних засадах у рамках Всеукраїнського волонтерського проєкту вітчизняних стоматологів «ТриЗуб Дентал», до якого доєднався наприкінці 2016 року. І з того часу декілька разів на рік бере з собою найнеобхідніші речі та відправляється у Донецьку або Луганську область.
Андрій їздить у район проведення ООС приблизно на тиждень-два щокварталу. За час одного добровільного відрядження лікує не менше ніж пів сотні воїнів.

«Розуміємо, що наші хлопці не мають можливості відвідувати приватні стоматології. Їм треба служити, захищати доручені ділянки фронту. Ми надаємо цілий комплекс послуг з лікування зубів: від найпростішого лікування пародонту чи карієсу до складних хірургічних видалень», – повідомив він.

Тернопільський стоматолог їздить на Схід України, щоб лікувати військовослужбовців
Андрій, у якого в Тернополі є власна клініка, уже здійснив не менше ніж п’ятнадцять поїздок на Схід України. Здебільшого він надає стоматологічні послуги військовослужбовцям у пересувному комплексі, який має назву «ТриЗуб-2». Це автівка, яка оптимально пристосована для надання якісної стоматологічної допомоги у польових умовах за сучасними протоколами лікування.

«Стоматологи приходять на допомогу військовим, спілкуючись у соціальних мережах чи на медичних конференціях, – каже дантист. – Частина приїжджає надавати медичну допомогу на передову, інші спеціалісти за власні кошти оснащують стоматологічні кабінети новітнім устаткуванням і матеріалами. Значну допомогу в реалізації проєкту надає і українська діаспора. Також у нас є власні кошти, які час від часу вкладаємо в потрібні стоматологічні засоби».

Тернопільський стоматолог їздить на Схід України, щоб лікувати військовослужбовців
Наразі на лінії розмежування сторін діє декілька таких мобільних стоматологічних комплексів. Щоденно близько 10 військовослужбовців отримують кваліфіковану поміч, по суті, не покидаючи військового розташування.
«Наші захисники потребують якісних послуг. Мені подобається допомагати людям, робити їх щасливими й бачити їхні задоволені усмішки», – розповідає Андрій Біляк.
Читайте також:

Нагадаємо, що Дмитро Шакал, який очолює проєкт «Крок вперед» та має групу інвалідності, дав інтерв’ю Слово про Слово. Він розповів, що основна мета проєкту – допомогти людям як фізично, так і духовно: як всім категоріям людей з інвалідності, так і одиноким та літнім.
Дмитро Шакал є християнином та має групу інвалідності. Він щасливий, тому що у підлітковому віці навернувся до Ісуса Христа. Зараз Дмитро є організатором та координатором проєкту «Крок вперед».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button