війна

Термінове звернення ВРЦіРО щодо можливого обстрілу Софії Київської

Сьогодні, 1 березня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікували термінове звернення щодо можливої повітряної атаки на Софію Київську, визначну пам’ятку історії та архітектури України.

Джерело: irs

«Ми отримали дуже тривожну інформацію про можливість повітряного нападу на один із найвідоміших символів України, духовну святиню – Софію Київську.

Ми не можемо перевірити це самі зі зрозумілих причин. Проте ми бачимо варварські обстріли російськими військами житлових масивів українських міст.

Радянські диверсанти під час Другої Світової війни підірвали інше священне місце – Успенський собор Печерської лаври. Саме тому не буде неймовірним вважати, що спотворений розум агресора здатний вчинити ще один такий злочин.

Також цілком можливо, що російські ракети вразять собор Святої Софії через технічні дефекти озброєння. Щодня ці ракети летять на Київ і кожна з них може вразити всесвітньо відомі святині, якщо не навмисне, то через дефекти чи помилки.

Тому ми звертаємося до політичного керівництва Росії з проханням негайно припинити ракетний вогонь!

Ми закликаємо всіх членів міжнародного товариства негайно використати всі можливі засоби для впливу на керівництво Росії, аби утриматися від злочинних обстрілів українських міст, зокрема Києва.

Читайте також:

Ми знову категорично засуджуємо збройну агресію Росії проти України та вимагаємо її негайного припинення!».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button