СвітХристиянські новини

"Сумка Самарянина" Франкліна Грема допомагає Італії подолати пандемію

Сьогодні вранці “Сумка Самарянина” відправила в одну з лікарень швидкої допомоги в м. Кремона, Італія 68 ліжок до міста, в якому найшвидше зростає рівень зараження коронавірусом у цій країні.
Лікарні там переповнені і не в змозі лікувати всіх хворих.

“У нас вже є чотири співробітники на місці, і наш літак вилетів з Грінсборо сьогодні вранці, перевозячи 32 співробітники з ліквідації наслідків епідемії, і більше персоналу та обладнання вирушить у суботу. Ми прагнемо бути там, поки є потреба. Будь ласка, пам’ятайте про них у своїх молитвах – і всіх тих, хто зазнає наслідків пандемії COVID-19” – пише Франклін Грем у фейсбуці.

Організація “Сумка Самарянина” каже, що допомагає постраждалим тому, що хочуть поділитися у такий спосіб любов’ю Христа.

Джерело: https://www.facebook.com/FranklinGraham/posts/3150668031656023

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Франклін Грем допомагає італійцям у цей важкий час. І разом з тим – підтримує імперсько-шовіністський режим Путіна. Той, що – поміж різного іншого – здійснює збройно-гібридну агресію проти України та вбиває мирних мешканців у Сирії…
    Схоже вчиняє, зокрема, і папа Франциск. Посилає немалу гуманітарну допомогу в Україну і водночас заграє з тим же режимом Путіна, всіляко приховуючи (не визнаючи) правду про дійсну сутність і зміст збройного конфлікту на Сході України…
    Або, як кажуть, два чоботи – пара…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button