УкраїнаХристиянські новини

Створення рукописної Біблії завершено міським головою Львова

Мер Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною долучились до масштабної акції зі створення рукописної Біблії. Сьогодні цей проект повністю завершено, останні десять віршів були переписані.
Проект тривав 2 роки. Долучилось приблизно 32 тис. українців за принципом: один вірш – одна людина. Сьогодні останні десять віршів проекту були переписані у львівській мерії за участі міського голови та його дружини.

“Радий, що наш голова не цурається своєї прихильності до Біблії й з готовністю відгукується на всі подібні ініціативи” – каже Дмитро Колесник, Голова Львівського осередку ГО «Всеукраїнський Собор»

Як це відбувається: кожен біблійний вірш переписує на аркуш паперу форматом А3 молочного кольору лише одна людина, відтак той, хто його переписав, підписує цей аркуш. Колір чорнила однаковий, для цього учаснику надають спеціальні ручки.

Потім ці переписані листочки будуть зшиті в одну велику Біблію, яка зберігатиметься у Біблійному товаристві в центрі Києва. Рукописна книга спершу “подорожуватиме” Україною, її передаватимуть від церкви до церкви. Окрім цього, буде створена книга пам’яті, де будуть записані імена тих, хто переписував Святе Письмо.

 “Сподіваємося, що цей проект та унікальна Рукописна Біблія, яка створена за участі багатьох тисяч наших співгромадян, стане прекрасним нагадуванням і для нас, і для майбутніх поколінь про важливість Божого Слова у житті кожної людини й усього українського народу, – кажуть представники Українського Біблійного товариства.

Переписування розпочалося 2 червня у Київському палаці спорту під час Національного Дня молитви за Україну. Перші сторінки Священної Книги записали глави та віряни різних конфесій.  Цей захід уже номіновано в Національний реєстр рекордів України.

«До написання Біблії долучилися як відомі українці – президенти, державні діячі, політики, артисти, голови християнських конфесій, так і пересічні люди, духовенство. На різних акціях вони переписували один вірш зі Святого Письма і, таким чином, за декілька років українці переписали всю Біблію. Сьогодні написані останні біблійні тексти цієї рукописної Біблії, і скоро вона буде видана. Вже готується палітурка, зшиваються ці листи», — повідомив Дмитро Колесник


[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button