СвітХристиянські новини

Стан онука Біллі Грема покращується. Його вже перевели з відділення інтенсивної терапії

У сина євангелістки Енн Грем Лотц та онука Біллі Грема покращується здоров’я і його перевели з відділення інтенсивної терапії. Про це Енн повідомила на її сторінці у Facebook.

Джерело: www.slovoproslovo.info з посиланням на christianheadlines.com

Євангеліст Джонатан Лотц був госпіталізований через захворювання на COVID-19. У вихідні він був у важкому стані. Його мати Енн Грем Лотц просила молитви за його здоров’я.

У середу ввечері мати повідомила, що його здоров’я покращилося.

«Слава Богу!!! Хваліть нашого Бога, Який чує молитву та відповідає на молитву! Джонатана щойно вивели з відділення інтенсивної терапії. Тепер він починає реабілітацію!!» – написала вона.

Джонатан Лотц очолює євангелізаційне служіння Джонатана Лотца, яке базується в Північній Кароліні та по всьому світу.

Раніше Лотц поділився новинами від своєї дочки Рейчел-Рут Лотц Райт, яка сказала, що Джонатан ділиться євангелієм з лікарями та медсестрами.

«Він стає свідком шторму в лікарні!! – написала Райт. – Він молився з медсестрою, яка хотіла знову посвятити своє життя Ісусу о 3 годині ночі!»

Енн Грем Лотц опублікувала християнську поему, яка, за її словами, приносить їй втіху.

«Моя дорогоцінна мати навчила мене такого вірша, який зараз здається доречним: “Довіряй Йому, коли на тебе нападають темні сумніви, Довіряй Йому, коли твоя сила невелика. Довіряти Йому, коли просто довіряти Йому – найважче з усіх. Повірте Йому, Він завжди вірний. Довіряти Йому в Його волі – найкраще. Довіряйте Йому, бо серце Ісуса – єдине місце для відпочинку. Тоді повір Йому крізь сльози та сонячне світло, і всі твої турботи про Нього кинуті. Поки життєві бурі не пройдуть і довірливі дні не минуть», – написала мати євангеліста.

Читайте також:

Вона завершила своє повідомлення у Facebook біблійним віршем: «То він сказав: Полюблю Тебе, Господи, сило моя, Господь… Він мій Спаситель!.. Мій Бог моя скеля, сховаюсь я в ній… Я кличу: Преславний Господь, і я визволений від своїх ворогів!» (Псалом 18:2-4).

Лотц також просила молитися, щоб її син «переходив від сили до сили без постійних побічних ефектів».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button