Новини культуриХристиянські новини

Сьогодні в світі відзначають Міжнародний день сімей – як бути щасливим?

15 травня відзначають Міжнародний день сімей. Відзначати почали цей день у 1993 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні є окреме державне свято – День сім’ї України, яке відзначається 8 липня. 

Джерело: unian.net, ukrinform.ua, ieshua.org

Міжнародний день сімей покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сімей і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.

Але попри те, що ООН встановила святкування цього дня, сьогодні ця організація є одним із найбільших руйнівників сімейних цінностей у світі. ООН фінансує, захищає, лобіює антисімейні рухи та є радикальним захисником так званих сексуальних меншин. А політика гендерної рівності є однією з цілей цієї організації.

Тому святкуємо, вітаємо один одного, але ідеї беремо не в ООН, але в Біблії. Пропонуємо вам 10 інгредієнтів щасливої сім’ї. Практикуйте на щастя!

10 інгредієнтів щасливої сім’ї

1. Віра в Бога

Бог повинен бути в центрі кожного шлюбу, щоб він процвітав і досягав повноти свого потенціалу. Бог є джерелом любові, і лише тоді, коли люди вірять у Нього, вони здатні наповнити цією любов’ю один одного.

2. Почуття гумору і коротка пам’ять

Будь-хто, хто знаходиться в шлюбі тривалий час, скаже вам, що почуття гумору дійсно допомагає пройти безліч випробувань і проблем в сімейному житті. Ви повинні мати здатність сміятися разом, і особливо над самими собою. Коли приходять проблеми, включайте коротку пам’ять; відкиньте невдоволення і посміхайтеся.

3. Конфлікти й труднощі

Це ще що? Так, все вірно, багато здорових шлюбів проходять через періоди конфліктів і труднощів, щоб зберігати баланс відносин – подібно до того, як пара виходить з чайника і той не вибухає. Конфлікти й труднощі також відіграють велику роль і у сфері сексуальних відносин в шлюбі. Любов тільки зростає, переживаючи шторми.

4. Відкрите спілкування

Найбільш смертоносна отрута для сім’ї – це коли пара перестає розмовляти. Недолік відкритого спілкування у парі призводить до підозр, а підозри приносять напругу і погіршення відносин. Сімейні люди повинні бути здатні ділитися всім один з одним, і через це допомагати один одному йти до успішного життя.

5. Соратники й партнери

Цей пункт іде рука в руку зі спілкуванням – дух командної роботи та партнерства. Пара повинна балансувати кращі якості один одного для формування команди, щоб спільно проходити труднощі в шлюбі, вихованні дітей і життя в цілому. Великі команди спираються на сильні сторони кожного її члена. Те саме можна застосувати і до шлюбу.

6. Непохитна довіра

Довіру важко заробити, але дуже легко втратити. Вона повинна бути святинею. Ніхто з нас не досконалий, і всі ми робимо помилки, але в успішному шлюбі довіру не можна псувати. Це грандіозний стрибок віри – йти паралельними курсами один з одним, і без віри в чоловіка або дружину і довіри ви ніколи не впораєтеся. Чоловік для дружини − «широка спина», жінка для чоловіка − «надійний тил»; ніколи не дозволяйте нічому і нікому встати між вами. І ніколи не обманюйте один одного, попри всю складність і незручність прямої розмови. Брехня − це зброя масового ураження в відношенні довіри.

7. Позитивна сумісність

Простіше кажучи, секс сам по собі не буде підтримувати відносини в довгостроковій перспективі. Щоб встановити атмосферу, в якій шлюб досягне повноти свого потенціалу, важливо вибрати такого партнера, з яким у нас буде багато схожих особливостей і цінностей. Нам по суті має подобатися бути поруч і разом з цією людиною. Ми з ним – хороші друзі. У нас повинні бути однакові надії й мрії. Сумісність виходить далеко за рамки ліжку.

8. Пристрасть і посвята

Пристрасть − це пекуче бажання бути успішним в призначеній меті. Посвячення − зробити все необхідне, щоб досягти фінішної межі. Обом партнерам потрібно багато чим пожертвувати заради досягнення посвяти, необхідної для тривалого шлюбу. Ми постійно будемо проходити випробування і спокушатися, і цього не змінити. Глибока і непохитна посвята шлюбу – це саме той ключ, завдяки якому ви зможете досягти річниці золотого весілля.

9. Емоційна безпека

Часто цю потребу людини не беруть до уваги: ​​кожному необхідно місце, де ми будемо почувати себе спокійно і безпечно посеред навколишнього світу. Шлюб, що правильно функціонує, якраз і є таким місцем. Це мислення «ми проти цього світу», де ми відчуваємо свою значущість і потрібність. Коли ви слухаєте інтерв’ю після спортивного матчу, хтось із команди переможців напевно скаже – «Ми домоглися цього, тому що були разом проти всіх них». Успішний шлюб живе за схожою схемою.

Читайте також:

10. Незламна повага

Коли двоє людей закохані, у них є взаємоповага і бажання один одного, які вище будь-яких недоліків і того, що може не подобатися в партнері. Є буквально незламна повага і пристрасть до людини. Так повинно бути не тільки тоді, коли все йде, як по маслу, але і коли приходять важкі часи – коли трапляється якась трагедія чи коли людина змінюється. Коли повага залишає шлюб, люди, зазвичай, не залишаються разом.

Бережіть свій шлюб. Сьогодні привітайте один одного з цим днем. Нехай Бог благословить сім’ї України!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button