війна

Скільки безвісти зниклих людей від початку вторгнення знайшла поліція

Від початку вторгнення поліцейським вдалося розшукати майже 30 тисяч осіб в Україні. Найбільше безвісти зниклих фіксують на Донбасі.

Джерело: РБК-Україна з посиланням на заяву представника МВС України Альони Матвєєвої.

Від початку вторгнення правоохоронці отримали близько 48 тисяч повідомлень про зниклих безвісти людей. Наразі правоохоронцям вдалося виявити майже 30 тисяч людей за цими заявами. Зазначається, що мова йде лише про повідомлення, які були направлені Національній поліції.

«Інформація вноситься в ЄРДР і правоохоронці починають максимально збирати дані про людину: де зникла людина, чи це було при обстрілі, чи під час окупації», − заявила Матвєєва

Якщо заяву подає родич зниклого безвісти, робиться ДНК-експертиза, дані якої вносяться у відповідну базу даних. Найбільше людей, які зникли безвісти, фіксують в Донецькій та Луганській областях.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button