Домашня»Новини»Швейцарці проголосували за заборону дискримінації сексменшин

Швейцарці проголосували за заборону дискримінації сексменшин

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Шістдесят два відсотки швейцарців підтримали на референдумі поправку до Кримінального кодексу, якою забороняється дискримінація сексуальних меншин.

Більш ніж половина швейцарців підтримала на референдумі, що пройшов у неділю, 9 лютого, заборону дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію. За даними екзитполів, оприлюднених через 30 хвилин після завершення голосування, відповідну поправку в Кримінальному кодексі підтримали 62% виборців”, – йдеться у повідомленні.

Ухвалена поправка розширює заборону на “публічні заяви або дії, які принижують людську гідність, розпалюють ненависть і ставлять під загрозу мирне співіснування суспільства” щодо людей, виходячи з їхніх сексуальних уподобань. Порушення закону загрожує тюремним ув’язненням на термін до трьох років або штрафом.

Досі у Швейцарії не було окремого закону, який захищав би представників ЛГБТ від дискримінації. У 2018 році парламент країни ухвалив рішення про розширення антирасистських законів щодо дискримінації сексуальних меншин. Однак найбільша в країні правоконсервативна Швейцарська народна партія зібрала 50 тисяч підписів для проведення референдуму щодо цієї норми.

Швейцарський євангельський альянс, відомий на місцях як SEA-RES, назвав рішення “проблематичним та зайвим”.

«Поширення кримінального захисту від ненависті та дискримінації на представників сексуальних меншин є проблематичним і зайвим. З одного боку, існуючий закон вже пропонує достатньо можливостей для покарання, а з іншого – передбачений конфлікт зі свободою вираження поглядів »,  – йдеться у повідомленні SEA-RES.

Хоча євангелісти “засуджують усі форми ненависті та насильства над людьми будь-якої сексуальної орієнтації” і вважають, що чинні закони вже захищають ЛГБТ-персон, запропоноване законодавство може обмежити свободу віросповідання, караючи тих, хто виступає проти ЛГБТ-способу життя або виступає за традиційний шлюб “у відповідно до розуміння Біблії “, – попередив альянс.

Генеральний секретар SEA-RES Марк Джост заявив, що євангельські церкви бачать шлюб чоловіка і жінки “як єдину пару, з якою вони хочуть одружитися”.

Джерела:

christianpost.com

ukrinform.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

{:uk}У Конго бойовики вбили пастора, тому що відмовився прийняти іслам{:}{:ru}В Конго боевики убили пастора, потому что отказался принять ислам{:}

Наступна стаття

До яких конфесій та церков належать громадяни України

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *