СвітХристиянські новини

Швейцарці проголосували за заборону дискримінації сексменшин

Шістдесят два відсотки швейцарців підтримали на референдумі поправку до Кримінального кодексу, якою забороняється дискримінація сексуальних меншин.
Більш ніж половина швейцарців підтримала на референдумі, що пройшов у неділю, 9 лютого, заборону дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію. За даними екзитполів, оприлюднених через 30 хвилин після завершення голосування, відповідну поправку в Кримінальному кодексі підтримали 62% виборців”, – йдеться у повідомленні.

Ухвалена поправка розширює заборону на “публічні заяви або дії, які принижують людську гідність, розпалюють ненависть і ставлять під загрозу мирне співіснування суспільства” щодо людей, виходячи з їхніх сексуальних уподобань. Порушення закону загрожує тюремним ув’язненням на термін до трьох років або штрафом.
Досі у Швейцарії не було окремого закону, який захищав би представників ЛГБТ від дискримінації. У 2018 році парламент країни ухвалив рішення про розширення антирасистських законів щодо дискримінації сексуальних меншин. Однак найбільша в країні правоконсервативна Швейцарська народна партія зібрала 50 тисяч підписів для проведення референдуму щодо цієї норми.
Швейцарський євангельський альянс, відомий на місцях як SEA-RES, назвав рішення “проблематичним та зайвим”.

«Поширення кримінального захисту від ненависті та дискримінації на представників сексуальних меншин є проблематичним і зайвим. З одного боку, існуючий закон вже пропонує достатньо можливостей для покарання, а з іншого – передбачений конфлікт зі свободою вираження поглядів »,  – йдеться у повідомленні SEA-RES.

Хоча євангелісти “засуджують усі форми ненависті та насильства над людьми будь-якої сексуальної орієнтації” і вважають, що чинні закони вже захищають ЛГБТ-персон, запропоноване законодавство може обмежити свободу віросповідання, караючи тих, хто виступає проти ЛГБТ-способу життя або виступає за традиційний шлюб “у відповідно до розуміння Біблії “, – попередив альянс.
Генеральний секретар SEA-RES Марк Джост заявив, що євангельські церкви бачать шлюб чоловіка і жінки “як єдину пару, з якою вони хочуть одружитися”.

Джерела:

christianpost.com

ukrinform.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button