Світ

Росія вносить зміни до законодавства − церква може стати «інагентом»

Нещодавно Держдума РФ внесла зміни до законопроєкту про «іноземних агентів». Вони стосуються ст. 239 КК (створення некомерційної організації, яка посягає на особистість та права громадян) та посилює відповідальність за неї, повідомляють росЗМІ.

Джерело: RiSU

Серед запропонованих покарань: примусові роботи на строк до п’яти років, позбавлення волі до семи років.

Такі поправки були схвалені 7 листопада комітетом Держдуми з державного будівництва і законодавства.

Сергій Чугунов, який є адвокатом Слов’янського правового центру, зазначає, що останнім часом цю статтю застосовують до протестантів.

«Схема розслідування в таких справах стандартна − приховані записи богослужінь; експертиза записів, яка дійшла висновку про шкоду, що завдається громадянам; визнання деяких парафіян постраждалими (часто вони себе такими навіть не вважають); висунення обвинувачення», − повідомляє адвокат.

Читайте також:

Схожі статті

Якщо такі зміни набудуть юридичної сили, то звинувачення за частинами 1 і 2 статті перейдуть від категорії середньої тяжкості до категорії тяжких злочинів. І відповідно, з всіма наслідками, що стосуються таких категорій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button