Новини суспільстваХристиянські новини

Релігійні люди щасливіші і живуть довше

Глен Скривенер, директор євангелізаційного служіння “Говори життю”, зустрівся з відомим атеїстичним коментатором Меттом Діллаханті і заявив, що релігійні люди щасливіші і живуть довше, ніж ті, хто не вірить у Бога.
Запитання, яке ставили протягом дискусії, “Чи може атеїзм принести кращий світ?” Скривенер дотримувався позиції, що “внутрішня релігійність” людей, життя яких основане на вірі, є способом прожити найкраще життя. 

“Якщо ви запитаєте тих людей (із внутрішньою релігійністю) про будь-який показник відтворення: скільки у вас дітей, довше життя, чи щасливіші ви ? Їхня стійкість до депресії, до одужання від хвороб, до одужання від операції, до опору на розлучення, на самогубство, існує будь-яка кількість факторів, за яких внутрішня релігійність зробить суспільство кращим… вони дають більше грошей на благодійність ”, – сказав Скрівенер під час дебатів.

Служитель також зазначив, що віруючі люди жертвують більше світським благодійним організаціям, ніж світські люди. 

Він продовжив: “Існує величезна суспільна користь від релігії. Ці люди процвітають у світі, де, якби уряду вдалося поставити чарівний еліксир у воду, який міг би принести ці вигоди – довше життя, щасливіше, здоровіше, суспільства, все це було продемонстровано у тисячах досліджень – це могло б зробити суспільство кращим”.
У диспуті “Великої розмови” Діллаханті стверджував, що він не вірить, що якість життя пов’язане з релігією, а скоріше за все має гарне співтовариство. Він наполягав на тому, що світські люди робитимуть те саме, якщо зможуть зміцнити свою громаду.

«Істина пов’язана з тим, хто ми є, і, можливо, річ у тому, що коли людям потрібне співтовариство, в якому релігії зробили справді хорошу роботу. І це одна з речей, над якою зараз працюють світські організації, будуючи сильніші громади», – сказав Діллаханті. 

“Але ми маємо боротися лише за право на існування, бути відкритими й говорити про це, перш ніж ми зможемо дійти до точки побудови таких типів громад”, – додав він.
Скривенер ґрунтував свої твердження про щастя та довголіття, оскільки це стосується релігії на кількох нових дослідженнях, у тому числі й на атеїстичному психологу Джонатану Гаїдті. У статті під назвою «Моральна психологія та нерозуміння релігії» Гаїдд говорить, що віруючі в США релігійні «щасливіші, здоровіші, триваліші та щедріші».
Скривенер підсумував: “Наслідки позбавлення від цієї історії, особливо християнської історії про Бога, який став слабким, – це створити певну бездушність у решті суспільства, і я думаю, що це питання негативно відобразиться на тому, як ми ставимося до найменшого, останнього і втраченого”.

Схожі статті

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button