Home»Новини»Релігійні люди щасливіші і живуть довше

Релігійні люди щасливіші і живуть довше

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Глен Скривенер, директор євангелізаційного служіння “Говори життю”, зустрівся з відомим атеїстичним коментатором Меттом Діллаханті і заявив, що релігійні люди щасливіші і живуть довше, ніж ті, хто не вірить у Бога.

Запитання, яке ставили протягом дискусії, “Чи може атеїзм принести кращий світ?” Скривенер дотримувався позиції, що “внутрішня релігійність” людей, життя яких основане на вірі, є способом прожити найкраще життя. 

“Якщо ви запитаєте тих людей (із внутрішньою релігійністю) про будь-який показник відтворення: скільки у вас дітей, довше життя, чи щасливіші ви ? Їхня стійкість до депресії, до одужання від хвороб, до одужання від операції, до опору на розлучення, на самогубство, існує будь-яка кількість факторів, за яких внутрішня релігійність зробить суспільство кращим… вони дають більше грошей на благодійність ”, – сказав Скрівенер під час дебатів.

Служитель також зазначив, що віруючі люди жертвують більше світським благодійним організаціям, ніж світські люди. 

Він продовжив: “Існує величезна суспільна користь від релігії. Ці люди процвітають у світі, де, якби уряду вдалося поставити чарівний еліксир у воду, який міг би принести ці вигоди – довше життя, щасливіше, здоровіше, суспільства, все це було продемонстровано у тисячах досліджень – це могло б зробити суспільство кращим”.

У диспуті “Великої розмови” Діллаханті стверджував, що він не вірить, що якість життя пов’язане з релігією, а скоріше за все має гарне співтовариство. Він наполягав на тому, що світські люди робитимуть те саме, якщо зможуть зміцнити свою громаду.

«Істина пов’язана з тим, хто ми є, і, можливо, річ у тому, що коли людям потрібне співтовариство, в якому релігії зробили справді хорошу роботу. І це одна з речей, над якою зараз працюють світські організації, будуючи сильніші громади», – сказав Діллаханті. 

“Але ми маємо боротися лише за право на існування, бути відкритими й говорити про це, перш ніж ми зможемо дійти до точки побудови таких типів громад”, – додав він.

Скривенер ґрунтував свої твердження про щастя та довголіття, оскільки це стосується релігії на кількох нових дослідженнях, у тому числі й на атеїстичному психологу Джонатану Гаїдті. У статті під назвою «Моральна психологія та нерозуміння релігії» Гаїдд говорить, що віруючі в США релігійні «щасливіші, здоровіші, триваліші та щедріші».

Скривенер підсумував: “Наслідки позбавлення від цієї історії, особливо християнської історії про Бога, який став слабким, – це створити певну бездушність у решті суспільства, і я думаю, що це питання негативно відобразиться на тому, як ми ставимося до найменшого, останнього і втраченого”.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

 

Попередня Стаття

96% біологів вважають, що життя починається при зачатті

Наступна Стаття

5 серйозних довгострокових наслідків крику на ваших дітей

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *