Релігія

Рада Церков України звернулась до влади щодо справедливого правосуддя

У своєму зверненні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій просить владу розв’язати конституційну кризу правосуддя в Україні.

Джерело: vrciro.org.ua

Звернувшись до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, релігійні діячі просять якнайшвидше відновити дію Конституції й створених нею органів.

Зокрема, ВРЦіРО закликають керівництво держави:

1) виконати Рішення Конституційного Суду України від 18.02.2020 року №2-рп про неконституційність ліквідації Верховного Суду України і припинення здійснення ним правосуддя;

2) відновити у законний спосіб виплати суддівської винагороди і заробітної плати суддям і працівникам апарату ВСУ;

3) завершити конституційний процес поділу державної влади на три гілки: законодавчу, виконавчу і судову, незавершеність якого є головною проблемою утвердження верховенства права в Україні та побудови правової держави.

Читайте також:

Повний текст документа тут.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button