Новини суспільства

Ще 15 українських дітей евакуйовано з тимчасово окупованих територій

Команда Миколи Кулеби у співпраці з організацією Bring Kids Back UA допомогла евакуювати ще 15 дітей із тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Загалом, зусиллями команди, вдалося врятувати 538 дітей, які тепер перебувають у безпеці.

Джерело: Mykola_Kuleba

Кожна історія врятованої дитини відображає жорстокість окупаційного режиму:

Віталіна народжувала під окупацією, рятуючи свою новонароджену дитину від примусового вивезення, змушена була оформлювати документи РФ.

Марічка ходила в російську школу, де змушена була говорити російською та вивчати пропаганду. Після досягнення 18 років їй поставили вибір: стати «русской» або покинути окуповану територію.

Саша жила в окупованому місті, де її змушували читати російську пропаганду, а мати змушували працювати в дитячому таборі під контролем окупантів.

Олена втратила дім після підриву Каховської ГЕС. Її син почав впадати в депресію, що змусило сім’ю шукати порятунок на підконтрольній Україні території.

Кирило отримав повістку до російської армії у 17 років і був змушений підкоритися, оскільки окупанти оголосили його громадянином РФ.

Син Катерини також міг стати жертвою примусової мобілізації. Завдяки наполегливості матері його вдалося врятувати.

Зараз усі евакуйовані діти разом із сім’ями перебувають у безпеці та отримують необхідну допомогу в центрах підтримки.

Рятувальні операції стали можливими завдяки підтримці #WeAreAllUkrainians, Ron Wahid, благодійного фонду «Хуманіті», а також Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених.

Вам сподобається:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button