Світ

Прем’єр-міністр Іраку 25 грудня, закликав усіх християн, які покинули країну, повернутися на батьківщину

Прем’єр-міністр Іраку Мустафа аль-Казімі в суботу, 25 грудня, закликав усіх християн, які покинули країну, повернутися на батьківщину та взяти участь у її відродженні. Як повідомляє новинний портал El Nashra, глава уряду був присутній на різдвяній службі, яка пройшла в соборі Святого Йосипа в центрі Багдада.

Джерело: unn

«Християни відіграють важливу роль в Іраку, і їх слід заохочувати залишатися в країні, − сказав аль-Казімі. − Я закликаю всіх християн, які покинули Ірак, повернутися на батьківщину та взяти участь у її відродженні». За словами прем’єр-міністра, деякі сили не припиняють намагатися послабити релігійне та культурне розмаїття Іраку. «У цій ситуації перед урядом стоїть завдання дати людям надію та зміцнити незалежність країни», – наголосив глава уряду.

Він також сказав, що діалог − це єдиний спосіб визначити майбутнє для всіх іракців, незалежно від релігії.

Читайте також: 

Згідно з переписом населення, проведеним Національною комісією з прав людини в березні минулого року, в Іраку проживає 250 000 християн із 1,5 мільйона, які проживали там до 2003 року. А також за даними комісії, 130 000 християн були вимушено переміщені, 115 були вбиті та 161 викрадено під час терористичного нападу на місто Мосул у 2014-2017 роках терористичним угрупуванням «Ісламська держава».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!