Баптисти

Питання допомоги Україні: в Австрії відбулася зустріч лідерів Європейського та Українського Союзів баптистів

За ініціативи генерального секретаря Європейської баптистської федерації Алана Дональдсона 18-19 травня 2022 року у Відні (Австрія) відбулася зустріч лідерів баптистських союзів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Також була присутня й українська сторона. Присутні обговорювали питання допомоги Україні.

Джерело: Telegram ЄХБ | Братство з посиланням на baptyst.com

На зустрічі взяв участь заступник голови Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Ігор Бандура, який представляв Україну. Також були присутні представники Баптистського місіонерського товариства BMS (БМТ) Великобританії, а також Союзу баптистів Польщі – Матеуш Віхарі, віце-президент ЄБФ, та Михайло Балога, пастор Біблійної церкви у Варшаві, які є давніми друзями та партнерами українського союзу.

Учасники поділилися напрямами роботи, яка спрямована на допомогу Україні та українським біженцям за кордоном.

За словами Ігоря Бандури, на зустрічі звучали щирі молитви, випромінювалася велика любов і прихильність до українців, про що свідчить великий обсяг роботи та допомоги. Ця атмосфера відчувається в усій Європі. Такий неймовірний контраст зі сходом, з Росією, звідки йде зло і жорстокість. А на заході, при всьому лібералізмі, за який його критикують, бачимо неймовірну людяність, відкритість, солідарність та допомогу.

В повідомленні зазначається, що глибока вдячність Богові за кожен союз і об’єднання за кордоном, адже їхня підтримка свідчить про єдність європейської баптистської спільноти з українським народом у ці складні часи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button