Релігія

Депутати Тернопільщини хочуть заборонити УПЦ МП

У Кременецькій міській раді Тернопільської області депутати написали звернення щодо заборони на території громади Українських Православних Церков Московського Патріархату. Про це повідомила депутатка Зоя Карпюк.

Джерело: risu.ua з посиланням на zahid.espreso.tv та Facebook Зої Карпюк

Пряма мова депутатки:

«Я напишу лише кілька речень. Сьогодні зареєструвала у Кременецькій міській раді звернення щодо заборони на території громади церков Московського Патріархату. Буде непросто, бо ті, хто збирають підписи, самі ж тормозять. В Україні все має бути українське», – написала вона.

Депутати Тернопільщини хочуть заборонити УПЦ МП
Джерело: risu.ua

Також зазначається, що мешканці Тернопільщини відмовляються відвідувати храми УПЦ МП.

Зокрема, 17 липня 2022 року громада храму Казанської ікони Божої Матері села Нападівка Кременецького району на Тернопільщині вирішила перейти від УПЦ МП до ПЦУ.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної російсько-української війни вже багато релігійних громад перейшли з Української Православної Церкви Московського Патріархату до Православної Церкви України. Вже відомо про понад 300 переходів. Відповідний аналіз веде Релігійно-інформаційна служба України. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!