війна

Перевіряють всі речі та катують: на окупованих територіях Росія утримує українців у 20 «фільтраційних» таборах і в’язницях

Росія продовжує «перевіряти» українців на окупованих територіях у «фільтраційних» таборах і в’язницях. Налічується вже 20 таких катівень. Громадянами України без «фільтрації» неможливо залишити захоплені території. Кожен, хто намагається виїхати в Росію або на підконтрольну Україні територію, проходить ці принизливі та жорстокі процедури. Про це повідомила ексуповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: Telegram Людмили Денісової

Окупанти перевіряють усі речі, документи та гаджети. Якщо українською мовою написане листування або повідомлення, то це вже є підставою для катувань та побиття.

При цьому російські загарбники забороняють будь-які негативні висловлювання щодо Росії, усі книжки та видання українською мовою та українську символіку, повідомляє ексомбудсмен.

До того ж українці мають пройти ретельний огляд на наявність патріотичних татуювань та слідів від можливого використання зброї.

Катувань, побоїв, імітації страт зазнають ті люди, які викликають навіть найменші підозри.

За словами Людмили Денісової, тих, хто не пройшов «фільтрацію», направляють до в’язниць. В камерах, які розраховані на 4-6 особи, утримуються 20-30 людей. В’язниці без ліжок, тому люди сплять просто на підлозі. Раз на день видають сумнівної якості їжу і воду.

На території в’язниць українці зазначаються щоденним катуванням. Як зазначають очевидці, крики жертв чутно майже цілодобово.

Також ексуповноважена з прав людей зауважила, що немає гарантій в українців, які пройшли «фільтрацію», що вони зможуть залишити тимчасово окуповані території.

Відомо все більше випадків, коли після проходження «процедур» людям забороняють залишати населений пункт протягом певного періоду. Зокрема це стосується працівників комунальних служб, рятувальників та поліцейських.

Людмила Денісова наголосила, що такі дії РФ є геноцидом українського народу.

Вона звертається до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини врахувати ці факти геноциду.

Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button