Новини суспільстваХристиянські новини

Пастору Івану Дем'яненку продовжили запобіжний захід

6 грудня відбувся суд щодо продовження запобіжного заходу, тобто домашнього арешту пастору Івану Дем’яненку. Як і очікувалося, слідчі опублікували нову інформацію, що вихованців інтернату бачили на теплиці, овочами якої забезпечується інтернат і (о, жах) біля живої корови !.
Від кого і як були отримані ці свідчення — повідомимо пізніше. На підставі цих свідчень суд очікувано продовжив домашній арешт ще на 2 місяці, а слідство продовжили до березня.
Ситуація у справі: через 2 місяці з моменту арешту і пред’явлення звинувачення по ст.208 Івану Дем’яненку, в цій справі немає потерпілих. На першому допиті четверо неповнолітніх, які брали участь в цій спровокованій ситуації, всі під протокол заявили, що заходи примусу до праці до них не застосовувалися, допомогти вони погодилися добровільно.
Але для «правоохоронців» це дрібниці. На суді слідчий заявив, що збирається перекваліфікувати статус неповнолітніх зі свідків у потерпілих. Ця практика характерна для російської правоохоронної системи, де людина, легким розчерком пера може перетворитися в кого завгодно: прийти на допит свідком і виїхати в СІЗО в якості обвинуваченого, з обвинуваченого різко стати потерпілим і т.д. Видно, наші «правоохоронці» російський досвід переймають.
Далі більше. Слідчі особисто приїхали в Приазовське, пропонували «звозити дітей в Запоріжжя і назад, провести допит». Звичайно ж, без адвоката. В результаті були послані назад опікунами дітей. Проте, вручили повістки, прибути на допит в п’ятницю.
Залишається лише захопитися їх жертовністю і посвяченістю: самі їдуть, пропонують відвезти/привезти — унікальний випадок в досудовій практиці.

У зв’язку з цим звертаюся до вас і прошу підтримати в молитві про справу Івана Олександровича:

• Щоб Бог благословив проведення допитів дітей в цю п’ятницю
• Щоб Бог підтримував Івана Олександровича духовно, і навіть підтримував його здоров’я
• Щоб Бог зберіг від несправедливості і дозволив цю ситуацію

Також звертаюся до кожного з вас з проханням максимально поширювати інформацію про цю справу, щоб забезпечити максимальний контроль суспільства за справедливістю розслідування.

Джерело: Роман Моргун

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button