УкраїнаХристиянські новини

Підвищення соцвиплат на дітей – Рада прийняла закон

Сьогодні Верховна рада проголосувала за законопроект №2494, який передбачає підвищення соцвиплат для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою чи піклуванням.
Згідно з законом тепер виплати на дітей,  над якими встановлено опіку чи піклування, допомога збільшиться з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів:

 • для дітей до 6 років – 4 447,50 грн;
 • для дітей від 6 до 18 років – 5 545 грн.

На дітей з інвалідністю – до 3,5 прожиткових мінімумів:

 • для дітей з інвалідністю до 6 років – 6 226,50 грн;
 • для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років – 7 763 грн.

Крім того, в законі йдеться про призначення державної соціальної допомоги на догляд за одинокими особами віком 80 років і більше, та одноразову допомогу малозабезпеченим сім’ям.

 • Читайте також

  Парламент за підвищення допомоги особам з інвалідністю
  29 жовтня 2019 року Верховна Рада розглянула два законопроекти №2031 і №2031-1 про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з…

   

 • Уряд прийняв низку рішень, які захищають молодше покоління

Законодавча пропозиція спрямована на запровадження стимулюючих механізмів для переходу соціально незахищених сімей від одержання соціальних виплат до зайнятості та економічної незалежності. Зокрема, пропонується встановлення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, яка надається у вигляді одноразової безвідсоткової поворотної фінансової допомоги непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та виведення сім’ї з бідності. Порядок надання такої допомоги, її розмір та умови повернення визначатимуться Кабінетом Міністрів України. При цьому, непрацюючою працездатною особою визнаватиметься особа працездатного віку з числа членів малозабезпеченої сім’ї, яка за станом здоров’я здатна до активної праці і не працює, не служить, не здобуває освіту за денною формою у закладах повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Джерело: rada.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button