Новини суспільства

Нове дослідження виявляє погіршення в ставленні суспільства до ветеранів

Нове соціологічне опитування в Україні виявляє зростання погіршення в ставленні суспільства до ветеранів та їхньої адаптації після війни.

Джерело: militarymediacenter

У четвер, 21 вересня, Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Соціологічною групою “Рейтинг” представили дослідження “Образ ветеранів в українському суспільстві”.

За даними опитування, 79% українців все ще вважають, що ветерани користуються повагою. Проте, протилежна точка зору вже зросла з 6% до 18%.

Зміни також торкнулися рівня беззаперечної поваги: якщо у липні 2022 року цей показник складав 55%, то у вересні 2023 — всього 25%. Соціологи вказують на зростання очікувань щодо ризиків у житті ветеранів, включаючи безробіття, сімейні конфлікти, зловживання алкоголем і наркотиками, а також правопорушення.

“Немає нічого дивного у цих оцінках. У нас 5 млн біженців і на сьогодні це трагедія нашої держави,” – сказав заступник директора Соціологічної групи “Рейтинг” Любомир Мисів.

Читайте також:

За останній рік в Україні спостерігається падіння довіри до ветеранів. Це свідчить про зростаючу тривогу в суспільстві, що може мати далекосяжні наслідки для процесу адаптації ветеранів.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button