СвітХристиянські новини

«Ні» насильству жінок та гомосексуалізму! Туреччина вийшла зі Стамбульської конвенції

Відтепер Туреччина не входить до Конвенції Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством. Йдеться про Стамбульську конвенцію. Консерватори країни вважають, що конвенція підриває «сімейні цінності» та «пропагує гомосексуалізм».

Повідомляє nv.ua з посиланням на reuters.com.

Країну зі Стамбульської конвенції вивів Президент Туреччини Реджеп Ердоган. Він засудив насильство відносно жінок і заявив, що уряд буде працювати над викоріненням насильства.

Рішення Ердогана було прийнято після того, як в березні він оприлюднив плани судової реформи. За його словами, вона поліпшить становище з правами та свободами та допоможе відповідати стандартам ЄС.

При цьому Міністр з питань сім’ї, праці і соціальної політики Зехра Зумрут наголосила, що гарантія прав жінок – це чинні положення в підзаконних актах країни, перш за все в їхній Конституції.

Багато консерваторів не підтримують Стамбульську конвенцію, заявивши, що вона підриває «сімейні цінності» та «пропагує гомосексуалізм». Зокрема, вони вороже ставляться до принципу гендерної рівності та недискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

Читайте також:

Однак є і ті, хто не згоден з виходу із Конвенції Ради Європи, наголосивши, що це ще більше відштовхне Туреччину від цінностей Європейського Союзу. Також критики зауважують, що влада зробила недостатньо для запобігання вбивств жінок і домашнього насильства.

Проте існують дані Всесвітньої організації охорони здоров’я, які показують, що 38 % жінок в Туреччині піддаються насильству з боку партнера протягом свого життя, в порівнянні з приблизно 25 % в Європі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button