Переслідування в ЛНР

Підтримувана Росією окупаційна влада “ЛНР” відмовила євангельським церквам у перереєстрації та заборонила їм будь-яку релігійну діяльність, у тому числі у власних молитовних будинках і навіть у приватних помешканнях.

Сьогодні від керівників різних євангельських протестантських Церков України стало відомо, що окупаційна влада Луганська відмовила у реєстрації всім церковним громадам євангельських християн (баптистам, п’ятидесятникам, адвентистам).

храм, у якому відбувся І Нікейський собор

Досліджуючи дно озера в Туреччині біля колишнього міста Нікея, археологи виявили християнський храм віком 1700 років. Вчені вважають, що саме в ньому відбувся І Нікейський собор в 325 році.

Храм було виявлено методом аерозйомки на дні озера Ізнік біля міста Ізнік (в древності – Нікея). В місті до цього часу залишилися залишки фортеці візантійських часів, а його населення складає біля 15 тис. людей.

погром в домі молитви баптистів в Брянці

Озброєні бойовики окупаційної влади Луганщини захопили дім молитви євангельських християн-баптистів у місті Брянка, вигнали усіх віруючих і влаштували погром. Це свідчить про переслідування за релігійною ознакою. 

Свято подяки

23 вересня в Києві вчергове відзначили Свято подяки, яке відвідали понад 300 тисяч осіб! Жителі і гості Києва зібралися на головній площі столиці, аби подякувати Богові за свою країну, за сім'ю, за урожай.

Найпопулярніше на сайті