Молитовний сніданок 2018

31 травня в Українському Домі відбувся VII Національний Молитовний сніданок. Політики різних фракцій, глави церков, громадські діячі, урядовці, державні діячі, підприємці та науковці зібрались в Києві, щоб звершити спільну молитву за Україну та народ. Молитовний сніданок в цьому році також відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та президент Петро Порошенко.

закон про трансплантацію

Під час доопрацювання Закону щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людини парламентарі врахували позицію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо обов’язкової згоди донора на трансплантацію.

Національний день молитви

Захід під назвою Національний День Молитви за Україну, який відбудеться 2 червня у Палаці Спорту в Києві, відвідає біля 10 000 віруючих.

Національний День Молитви підтримали 20 християнських об’єднань України, які беруть участь в підготовці заходу. По всьому Києву вже розміщено біг-борди та афіші з запрошенням на захід.

70-річний ювілей Ізраїлю

Відтепер посольство США в Ізраїлі знаходиться в столиці – Єрусалимі. Політичні та релігійні лідери відзначили цю подію, яка відбулася в 70-річний ювілей Ізраїлю.

У своєму відеозвернені президент США Дональд Трамп сказав, що його рішення означає визнання реальності. «Ізраїль є суверенною державою, яка має, як і будь-яка інша суверенна держава, право визначати власну столицю, але протягом багатьох років ми не визнавали очевидної і простої реальності: столицею Ізраїлю є Єрусалим», – сказав він.

Найпопулярніше на сайті