Національне читання Біблії

Цілодобовий марафон читання Біблії упродовж чотирьох днів з 5 по 8 липня проходив на Софійській площі Києва. Національне читання здійснювалося в рамках Року Божого Слова за ініціативи Українського біблійного товариства. Унікальна акція номінована в Національний реєстр рекордів України.  

погроми Ромів

З обуренням і тривогою Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій констатує зростання кількості нападів та погромів, спрямованих проти циган (ромів).
Про це ВРЦіРО наголошує у своїй спеціальній Заяві з приводу погромів, спрямованих проти циган, адже внаслідок останнього такого випадку на околицях Львова ввечері 23 червня сталося вбивство.

експертиза підручників

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Міністра освіти і науки замінити незаконну «антидискримінаційну» експертизу підручників іншою, яка не буде ідеологічно заангажованою. З таким зверненням ВРЦіРО звернулася до міністра Лілії Гриневич у четвер, 14 червня.

Молитовний сніданок 2018

31 травня в Українському Домі відбувся VII Національний Молитовний сніданок. Політики різних фракцій, глави церков, громадські діячі, урядовці, державні діячі, підприємці та науковці зібрались в Києві, щоб звершити спільну молитву за Україну та народ. Молитовний сніданок в цьому році також відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та президент Петро Порошенко.

Найпопулярніше на сайті