сімейні цінності

Майже 23 тисячі громадян України підписали на сайті Президента України Петицію з вимогою захистити сімейні цінності. За кілька днів вона зібрала б необхідні 25 тисяч підписів. Проте вранці 28 березня її видалили з сайту Президента. Не проігнорували, не заблокували, а просто видалили. При цьому послалися на письмову вимогу Аксани Філіпішиної, чиновниці з дивною посадою – представник омбудсмена з гендерної рівності.

Петиція

Петицію проти пропаганди гомосексуалізму видалено з сайту президента України. Це єдина петиція за останні місяці, яка майже набрала необхідні 25 000 голосів.

За наявною інформацією, петиція була знята з сайту Президента України за листом вимогою від офісу уповноваженого з прав людини – Людмили Денісової. Аргументація, що нібито петиція порушує законодавство України. Це спланована схема нападу на здорові сили, які захищають інститут сім`ї та Божий задум.

Всеукраїнський форум сім'ї

14 березня в НЦ "Український дім" пройшов Всеукраїнський форум сім'ї. Церемонія відкриття розпочалася о 10.00, закінчення роботи - о 18.00. Орієнтовно у заході взяли участь близько 500 учасників. Мета Форуму - привернення уваги до проблем сім'ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім'ї та формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

Серед викликів та загроз для інституту сім'ї організатори вбачають катастрофічну статистику розлучень, демографічну кризу, сумну статистику щодо сирітства та безвідповідального батьківства, впровадження «тендерної термінології» до законодавства України, намагання спростити процедуру розлучень та інші.

Докази існування Ісаї

В Єрусалимі, недалеко від Храмової гори, було знайдено перший речовий доказ існування пророка Ісаї. Команда археологів на чолі з Ейлат Мазар в ході розкопок стародавньої сміттєвої купи виявила маленький шматочок глини з відбитком печатки, довжиною всього близько сантиметра, на якому чітко видно напис "Ісая пророк". Про це повідомляє Times of Israel.

Найпопулярніше на сайті