Варто замислитись

Неможливо

Неможливо оцінити справжнього смаку хліба, не пізнавши голоду. Неможливо оцінити смаку холодної джерельної води, не пізнавши нестерпної спраги. Неможливо оцінити радості світанку, не пізнавши жаху безсонної ночі. Неможливо оцінити блаженства відпочинку, не відчувши смертельної втоми виснажливої праці.
Неможливо оцінити радості зустрічі, не пізнавши туги розлуки. Неможливо пізнати сили прощення, не усвідомивши глибини падіння. Неможливо оцінити радості миру, не відчувши страхіття війни. Неможливо оцінити бажання жити, не зазирнувши в очі смерті. Неможливо пізнати сили єдності, не відчувши трагедії розділення.

Неможливо оцінити дарованої нам праведності Христа, не усвідомивши нашої цілковитої неспроможності жити праведно без керівництва Духа Святого. Неможливо жити благочестивим християнським життям, не зрікшись себе й не дозволивши Христу жити в нас і через нас. Неможливо пізнати сили Хреста Христового та Крові Христової, не взявши й не несучи свого хреста й не б’ючись із гріхом до крові.

Більше про Христа:

Неможливо пізнати сили молитви, не усвідомивши своєї абсолютної залежності від Христа.

Коли моя душа залишить земне тіло, я скажу разом із Христом і багатьма святими, які перейшли до тих берегів: я пізнав радість воскресіння, пізнавши страх і тремтіння в брамах смерті… А поки-що молимось, солимо, світимо…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тарас Дятлик

Пошукач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, голова правління ГО "Євангельська акредитаційна теологічна асоціація", член Міжнародної ради по євангельській богословській освіті (в рамках Всесвітнього євангельського альянсу), член Наглядової ради асоціації "Богослови без кордонів", регіональний директор United World Mission (Overseas Council) по Східній Європі та Центральній Азії в області розвитку богословських освітніх систем. Випускник Донецького християнського університету й Evangelische Theologische Faculteit (Лувен, Бельгія) за спеціалізацією богослов'я Нового Завіту.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!