війна

Майже 170 тис. маріупольців голодують – омбудсмен Людмила Денісова

У заблокованому Маріуполі катастрофічно не вистачає харчів, тому майже 170 тисяч мешканців міста потерпають від голоду. Такі дії Росії є геноцидом українського народу. Про це заявила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: Telegram Людмили Денісової

За словами омбудсмена, російські загарбники роздали 3 500 продуктових наборів та забезпечили харчуванням лише 6 тисяч мешканців Маріуполя. Це становить всього 6,5 % від усіх жителів у місті.

До того ж за два місяці блокади Маріуполя жоден гумконвой з продовольством від України або міжнародних організацій не був допущений військами РФ.

Людмила Денісова наголошує, що такі дії Росії є геноцидом українського народу відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Вона просить Комісію ООН з розслідування порушень прав людини врахувати ці факти злочину РФ.

Нагадаємо, що за даними продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), російська військова агресія проти України впливає на ситуацію у світовому продовольчому ринку, тому купівельна спроможність «вразливих» споживачів та країн значно знижується через зростання цін на продукти. Найбідніші верстви населення під загрозою голоду. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button