Україна

Грошова компенсація: роботодавці отримають 6500 грн за працевлаштування ВПО

Роботодавець має право на отримання компенсації в розмірі 6500 грн, якщо він працевлаштує внутрішньо переміщену особу на умовах трудового/гіг-контракту, зокрема – за сумісництвом. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції ТОТ України. Як саме отримати компенсацію?

Джерело:  Viber «Країна_інфо»

Для отримання грошової компенсації, роботодавцю необхідно перебувати на обліку як платник ЄСВ.

До того ж розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

Також роботодавець повинен подавати в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік.

Окрім того, для отримання компенсації роботодавцю, не раніше, ніж через 5 календарних днів після працевлаштування ВПО, необхідно подати заяву про компенсацію витрат за своїм місцем перебування до міського, районного, міськрайонного, центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості. Заяву можна подати в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, та в паперовій – особисто під час відвідування або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

Зазначається, що 6500 грн надають щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавець сплачує ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування/припинення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button