Україна

Мабуть, Ісус йшов з ними: неймовірна історія трьох жінок, яких Бог виводив з Бучі

В розпал окупації Бучі російськими військами троє жінок надприродним чином вийшли з міста. Українські військові побачили, що з ними ще йде чоловік. Жінка думає, що це був Ісус. Сам Бог Своєю сильною рукою виводив їх і беріг їм життя. Ділимось неймовірним сюжетом, який показав християнський телеканал «Надія».

Джерело: Telegram Місія «ХРИСТА ЦАРЯ» з посиланням на YouTube «Зустріч з Ісусом»

6 березня Віра Краснопольська взяла піст. А 7 березня вона разом з двома доньками – 29-річною Юлею та 14-річною Вікою – вирішили піти з міста.

«Було дуже важко та страшно. Бо це відповідальність за дитину. Я розуміла, що іншого шляху немає», – згадує Віка.

Попереду їх чекав справжній жах, адже російські війська в той час уже масово катували, ґвалтували й вбивали людей.

«Чоловіків взагалі розстрілювали. Коли ми повернули на одну з вулиць, це було жахіття», – каже жінка.

Однак Божа рука була з ними. Відбулося чудо і жінки надприродним чином були перенесені з Бучі в Ірпінь.

«Розумієте, за 15 хвилин неможливо для мене було пройти цю відстань, – наголошує Віра. – Як Бог переніс. Тому що коли ми повернули з вулиці, одразу було написано “Ірпінь”».

Лише коли вони добрались до українських військових, жінки зрозуміли, що це Сам Ісус був їхнім проводарем і охоронцем у цій дорозі.

«Нас було троє, а коли ми підійшли до військових, то вони запитали “А де четвертий?”. Я дивлюся і кажу “Хто?”. Вони кажуть: “Ми дивилися, що вас вів чоловік. Де він дівся?”. Я кажу їм: “То, мабуть, Ісус. Його нема”. А вони: “Ну він же вас довів сюди. Ми бачили” – розповідає Віра.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button