Домашня»Новини»Комітет із закордонних справ Конгресу США підтримав законопроект «Про підтримку релігійної свободи в Україні»

Комітет із закордонних справ Конгресу США підтримав законопроект «Про підтримку релігійної свободи в Україні»

13
Поширень
Pinterest WhatsApp

Комітет із закордонних справ Конгресу США підтримав законопроект «Про підтримку релігійної свободи в Україні» про це повідомив Координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, у повідомленні Олександра Турчинова йдеться про наступне:

«Нещодавно, під час моєї поїздки до США, мав зустрічі з багатьма конгресменами, сенаторами та представниками держдепу. На кожній зустрічі я наголошував щодо незаконності та ганебності дій Росії проти України та про переслідування ними релігійних громад, порушення прав та свобод громадян на окупованих РФ територіях. Зустріч в Держдепі з Семом Браунбеком — Спеціальним Послом Сполучених Штатів Америки з питань міжнародної релігійної свободи взагалі була присвячена виключно цьому питанню.

Учора Комітет із закордонних справ Конгресу США підтримав законопроект «Про підтримку релігійної свободи в Україні», в якому жорстко ставиться питання щодо порушень Росією релігійних свобод на окупованих територіях материкової України та в Криму.

Вдячний друзям України в США — конгресменам, які внесли та підтримали цей законопроект. Сподіваюсь, що він буде схвалений та дозволить посилити тиск на країну-агресора, яка переслідує на окупованих територіях Криму та Донбасу священиків та вірян української православної церкви, протестантів, релігійних лідерів та активістів кримсько-татарського народу.

Тиск на Росію має бути постійним і повинен тільки посилюватися до повної перемоги — відновлення територіальної цілісності нашої держави!»

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Ісус Христос був реальною людиною, у Назареті знайшли беззаперечний доказ

Наступна стаття

"Без Ісуса я не був би тим, ким я є" – Евандер Холіфілд

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *