Сім'я

Китайський уряд готує «аудиторів» для моніторингу релігійної діяльності в Інтернеті

У Китаї в рамках широких зусиль боротьби з поширенням релігійної інформації в Інтернеті Комісія у справах етнічних та релігійних питань провінції Гуандун запропонувала іспит для підвищення кваліфікації відповідальних осіб моніторингу релігійної активності в Інтернеті. Нещодавно комісія опублікувала список тих, хто склав іспит та стане акредитованим аудитором інтернет-служби релігійної інформації.

Джерело: persecution.org

Перша група тестувальників склала іспит у провінції Гуандун 8 червня. Усього склали іспит 127 осіб, які продовжать роботу у місцевих органах, які контролюють релігійну діяльність.

Раніше International Christian Concern повідомив про введення заборони на несанкціоновану релігійну діяльність в інтернеті, встановлену урядом Китаю. Ця заборона посилила контроль за релігійною діяльністю в мережі в той час, коли багато китайських церков транслюють свої церковні служби через пандемію COVID-19.

Зараз акредитація понад ста «аудиторів» релігійної онлайн-діяльності тільки продовжить придушення релігійного онлайн-контенту і наразить на небезпеку більше китайських християн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button