Домашня»Актуальне»Чотири дії любові

Чотири дії любові

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Любов усе переносить, усьому довіряє, завжди надіється, усе перетерпить» (1 Кор. 13:7).

Цей вірш взято із завершення найвідомішої біблійної цитати, де говориться про любов. Якщо ви збираєтеся заміж, або хочете одружитися, то напевно чули цей вірш – навіть якщо не є переконаним християнином! Але через те, що так добре знаємо цей уривок, часто упускаємо силу цього тексту. Тому зупинімося на короткий час і розгляньмо ці чотири дії любові.

1. Любов усе переносить

У стосунках любові часто потрібно нести якийсь вантаж. Шлях будь-якої тривалої посвяти включає в себе певне навантаження, взяте за іншу людину і створення безпечного місця, щоб ваш партнер міг звільнитися від свого тягаря.

2. Любов всьому довіряє

Тут не йде мова про віру в теорії змови. А про те, що любити – це означає вірити у краще в іншій людині.
Людей, які зачіпають мене, я часто вважаю найжахливішими, хоч вони можуть навіть не підозрювати, що зробили щось не так. Не поспішати ображатися – це ознака любові.

3. Любов завжди надіється

Дуже часто любити – це очікування. Ви можете чекати, поки дружина буде готова вийти з дому, або поки діти взуються. Ви можете очікувати дня вступу в шлюб або просто чекати зустрічі того, з ким варто створити сім’ю. Ключ до достойного очікування – це надія. Надія допомагає чекати, тому вона підкріплює переконання, що очікування вартує цього.

4. Любов все перетерпить

Життя підле – інколи все відбувається не так, як ми того хотіли. І один із великих Божих дарів для нас – це стосунки любові навколо, це люди, які будуть разом із нами переносити ті страждання, які ми проходимо.
В романтичних, дружніх, сімейних і будь-яких інших відносинах у вас є шанс продемонструвати свою любов через ці чотири дії. Чому б не спробувати втілити їх в реальність вже сьогодні?

ieshua.org

Рейтинг редактора

62
Життя підле – інколи все відбувається не так, як ми того хотіли. І один із великих Божих дарів для нас – це стосунки любові навколо, це люди, які будуть разом із нами переносити ті страждання, які ми проходимо. В романтичних, дружніх, сімейних і будь-яких інших відносинах у вас є шанс продемонструвати свою любов через чотири дії. Чому б не спробувати втілити їх в реальність вже сьогодні?
0 Рейтинг користувача
Актуальність 56%
Практичність 68%

ПЛЮСИ

Любити – це означає вірити у краще в іншій людині. Людей, які зачіпають мене, я часто вважаю найжахливішими, хоч вони можуть навіть не підозрювати, що зробили щось не так. Не поспішати ображатися – це ознака любові

МІНУСИ

Життя підле – інколи все відбувається не так, як ми того хотіли. І один із великих Божих дарів для нас – це стосунки любові навколо, це люди, які будуть разом із нами переносити ті страждання, які ми проходимо.
Попередня стаття

Кохання чи вагітність

Наступна стаття

Як вибрати дружину - притча

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *