Християнські новини

Кабмін надалі просуває інтереси ЛГБТ у закони України

Кабінет Міністрів подав на розгляд Парламенту законопроект, який запроваджує поняття «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність» не лише до трудового кодексу, а й до інших законів України.
Раніше у зверненнях до Уряду та Верховної Ради Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій застерігала, що на фоні існуючого антидискримінаційного законодавства наполегливе доповнення трудового кодексу поняттями «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність» може сприйматися як один із перших кроків до легалізації в Україні так званих одностатевих шлюбів, що є неприпустимим і згубним для суспільства, як і гендерна ідеологія загалом.

Більше про легалізацію одностатевих шлюбів:

 

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button