США попереджають про “зростання ризику” розширення Близькосхідного конфлікту

Сполучені Штати виразили тривогу стосовно “зростаючого ризику” ескалації конфлікту на Близькому Сході, який може вплинути на сусідні території. Це відбувається на тлі постійних атак на американські військові сили від угруповань, підтримуваних Іраном.
Джерело: CNN
Джейк Салліван, радник США з національної безпеки, висловив свою стурбованість через зростання ризику конфлікту.
“Ми робимо все можливе, щоб зупинити та запобігти ескалації конфлікту на сусідні території”, заявив Салліван.
Нещодавно США виконали авіаудари по цілях в сході Сирії, які пов’язані з Іраном, після ряду ракетних та дронових атак на американські сили. За американськими даними, ці удари не призвели до жертв.
Відповідаючи на питання про американські відповіді на атаки, Салліван стверджував: “Я думаю, що Іран розуміє наше послання”.
США підтримують високий рівень пильності й активно співпрацюють з країнами регіону, щоб зменшити ризик переростання конфлікту.
Читайте також:
В Білому домі не намагаються накладати обмеження на дії Ізраїлю в Газі. Ізраїльські війська ввійшли в сектор Газа після інтенсивних артилерійських обстрілів та ракетних ударів.







