Домашня » Новини » 17 грудня депутати будуть голосувати за закон який обмежує свободу совісті

17 грудня депутати будуть голосувати за закон який обмежує свободу совісті

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

У вівторок, 17 грудня 2019 року, Верховна Рада України планує голосувати у 2-му читанні небезпечну редакцію проекту Закону №0931 (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) з якої видалили поправки релігійної спільноти повідомляє сайт Всеукраїнського Собору.

Нагадаємо, що 13 листопада Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відхилив поправки підготовлені Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, які захищають право віруючих на право вільного вираження думки відповідно до свободи віросповідання.

Законопроект №0931 передбачає накладання штрафів від 3400 до 11900 гривень за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації.

Таким порушенням може вважатися “пряма або непряма дискримінація, утиск, відмова в розумному пристосуванні, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації чи віктимізація”, а також “множинна дискримінація або повторне протягом року вчинення будь-якого правопорушення”, передбаченого цією статтею.

Тобто звичайний громадянин взагалі не матиме права критикувати ЛГБТ, бо його звинуватять в дискримінації. Віруючі зможуть без покарання критикувати лише в релігійній споруді, чи під час богослужіння, бо за межами церкви, чи в медіа,чи в соцмережах за це чекають штрафи, чи покарання.

Так само, якщо священик захоче поза церквою заявити, що різні збочення — це гріх, то його звинуватять у дискримінації, чи підбурюванні до неї, за що очікує серйозний штраф та покарання.

Окрім цього релігійні організації не матимуть права відмовити представникам ЛГБТ у працевлаштуванні в релігійній громаді на якісь адміністративні чи технічні роботи.

Законопроектом також пропонується наділити особливими повноваженнями Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в питаннях дискримінації (в першу чергу щодо ЛГБТ), пропонується, щоб його вимоги (приписи) були обов’язковими для виконання органами влади в аспектах усунення порушень законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації.

Боротьба з дискримінацією у даному законопроекті нівелює основоположні права людини на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду і віросповідання.

Серед загроз прийняття даного законопроекту є приховане закріплення в Законодавстві України сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності як захищених ознак. Адже законопроект №0931 змінює відповідні положення у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», не згадуючи ознак СОҐІ у явному вигляді.

Враховуючи викладене, просимо молитися за те, аби депутати мали мудрість не підтримувати у зазначеному вигляді проект Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу.

Закликаємо надсилати звернення до Верховної Ради України з вимогою урахувати поправки релігійної спільноти до Проекту Закону №0931 (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) або виключити його з порядку денного. 

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Ізраїль заборонив християнам зі Сектору Газа відвідувати Єрусалим та Вифлеєм на Різдво

Наступна Стаття

Індія приймає законопроект про громадянство з релігійними вимогами

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    13.12.2019 в 19:37 — Відповіcти

    До речі, на тій зустрічі ВРЦіРО, яка відбулася нещодавно (4 грудня) у неї з Президентом В. Зеленським, релігійні лідери України – серед іншого – звернули увагу Глави держави і на цей законопроект (№ 0931).
    Ну що ж: побачимо – як НАПРАВДУ керівництво нашої чинної влади віднеслося до думки і пропозицій вітчизняної віруючої громадськості. Тобто: чи врахувало, чи зовсім навпаки – зігнорувало (грубо кажучи, – наплювало)…
    Ну і в підсумку – будемо робити належні висновки…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *