Домашня » Новини » Європарламент оголосив надзвичайну ситуацію щодо клімату та екології

Європарламент оголосив надзвичайну ситуацію щодо клімату та екології

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У четвер, 28 листопада, Європарламент оголосив надзвичайну кліматичну і екологічну ситуацію. Про це йдеться на сайті Європарламенту.

“Напередодні Конференції ООН з питань зміни клімату COP25 у Мадриді 2-13 грудня парламент у четвер затвердив резолюцію, що оголошує надзвичайну ситуацію у кліматі та довкіллі в Європі та в усьому світі”, — йдеться у повідомленні.

Депутати рекомендували Єврокомісії забезпечити всі відповідні законодавчі та бюджетні пропозиції з метою обмеження глобального потепління до температури нижче 1,5°C.

Європарламент також закликає ЄС якнайшвидше, але не пізніше 2050 року, представити стратегію досягнення показників відповідно до Конвенції ООН про зміну клімату. Євродепутати також закликали нового президента Єврокомісії Урсулу фон дер Лейєн поставити мету скорочення до 2030 року викидів парникових газів на 55%.

Також депутати вимагають посилити глобальні скорочення викидів для авіації та судноплавства. Європарламент зазначає, що поточні амбіції в галузі авіації та судноплавства не відповідають необхідним скороченням викидів і всі країни повинні включати скорочення викидів від міжнародного судноплавства та авіації у свої національні плани. Депутати закликають Єврокомісію запропонувати включити морський сектор до системи торгівлі викидами ЄС.

Крім того, Європарламент зазначає, що необхідно більше фінансової підтримки для боротьби зі змінами клімату, а країни Євросоюзу з 2020 року повинні подвоїти свої вклади в міжнародний Зелений кліматичний фонд і припинити субсидувати викопне паливо.

Джерело: sobor.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

По всьому світу переслідують християн - 245 мільйонів щодня

Наступна Стаття

{:uk}Перші сім'ї та близькоспоріднені шлюби{:}{:ru}Первые семьи и близкородственные браки{:}

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    03.12.2019 в 13:19 — Відповіcти

    “Європарламент також закликає ЄС якнайшвидше, але не пізніше 2050 року, представити стратегію досягнення показників відповідно до Конвенції ООН про зміну клімату. Євродепутати також закликали нового президента Єврокомісії Урсулу фон дер Лейєн поставити мету скорочення до 2030 року викидів парникових газів на 55%.”
    І тут, мабуть, “найцікавіше” і навіть “найпікантніше”, що поки ці секулярно-ліберальні й політкоректні євродепутати так опікуються проблемами (реальними чи, може, дещо перебільшеними) “зміни клімату”, то – невпинно й вельми стрімко – наближається той благословенний час, коли – вже вдруге – в цей світ має прийти його Божественний Спаситель. І, зовсім не виключено, що це повернення (Друге Пришестя) Господа Ісуса Христа станеться ще ДО настання 2050 року! 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *