СвітХристиянські новини

Християни моляться за мир у Білорусі

Представники різних конфесій пройшлись по вулицях Мінська, молились та співали християнські пісні. Вони вірять у майбутнє своєї країни і просять молитися за миру у Білорусі. Про це повідомляє БОГ.NEWS 
Щодня у церквах Білорусі відбуваються молитовні служіння. Віруючі клопочуть перед Богом про світ і покаяння свого народу.
У цей кризовий для країни період християни звертаються до Бога, розуміючи, що лише молитва може зупинити заворушення і відновити справедливість.

Ярослав В’язівський, пастор Євангелічної Реформатської церкви (м. Мінськ) сказав:

«У Церкви є унікальне покликання – це не політична діяльність, це не соціальна активність. Це проповідь Євангелія як воно є. Про те, що є триєдиний Бог, позамежний, одночасно близький, що прийшов у тілі і померлий за наші гріхи, Який воскрес із мертвих. І це Євангеліє ми повинні доносити усіма способами. У цьому роль церкви»

За словами Анатолія, який відвідує повноєвангельску церкву «Світло світу» (м. Борисов), молитовна акція проходила в «атмосфері прийняття, єдності і любові. Не було ненависті, не було спраги помсти».
А ще він сказав:

«Ми зібралися, щоб піднести молитви про милість, про смирення для нашої нації, а також про покаяння і для нашого народу, і для тих, яка зараз перебуває при владі. Ми пройшлися вулицями в знак солідарності з народом, що ми проти насильства, проти обману і брехні, і гноблення слабких. Наша церква і наше об’єднання молилася за Білорусь багато років. Вийшовши на вулиці з молитвою, разом з іншими християнами, я хотів не просто словом, а ділом підтримати наш народ»

Особливу молитву за постраждалих в протестах віруючі піднесли у слідчого ізолятора.

«Молилися саме там, тому що зараз там багато людей страждають, з них багато є жертви насильства і несправедливості. Багато людей постраждало незаслужено. Ми молилися про їхнє здоров’я і захист. Я думаю, здійснити молитву там – це дуже важливо », – сказав Анатолій.

Також на площі Незалежності, біля червоного костьолу, схилившись на коліна, християни благословляли свій народ.
<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBogNews%2Fvideos%2F1767807783370173%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button