Християнські новини

Губернатор штату Вірджинія виступає за вбивство новонароджених дітей

Губернатор Вірджинії Ральф Нортхем виступив за можливість припиняти життя новонароджених дітей, іншими словами він виступає за легальне право на вбивство новонароджених дітей.
Для тих, хто сумнівається в тому, чи є аборт дійсно “вбивством дитини”, губернатор Вірджинії Ральф Нортхем не залишив сумнівів. Він не тільки виступає за можливе вбивство новонародженої дитини, він хоче, щоб ми були “коректними” під час обговорення цього питання.
Це нагадує нацистських лідерів, які обговорювали вбивство єврейських дітей, жінок і чоловіків у холодній, безпристрасній манері, як бухгалтер обговорює балансування рахунків. Таке обличчя зла.

Що він сказав?

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що “під час радіоінтерв’ю в середу вранці губернатор Вірджинії Роберт Нортхем, здається, схвалив вбивство немовлят після того, як вони вже з’явились на світ живими (зокрема, у випадку виживання дитини внаслідок аборту).
«У сценарії, описаному Нортхемом, дитина народжується жива і реанімується, якщо це необхідно, а потім лікарі й мати можуть «обговорити», і, виходячи з контексту, вирішити, чи буде дитину вбито. Захисники життя розглядають будь-який аборт як незаконний; тим більше те, що описано Нортхемом, було б незаконним за будь-яким визначенням.

Смертельна прогресія

Це, звичайно, смертельний і логічний розвиток настроїв за аборти. Їх не влаштовує припинення життя 12-тижневої дитини, яка не може жити за межами утроби. Їх не задовольняє припинення життя 32-тижневої дитини, яка могла б жити за межами утроби. Вони також хочуть вбити дитину поза утробою, якщо дитині якось вдалося пережити аборт.
Повертаючись до губернатора Нортхема. Після того, як його перші коментарі викликали стільки суперечок, репортер запитав можновладця: “Деякі члени вашої партії сказали в приватному порядку, і, можливо, один публічно, що ваші коментарі вчора могли бути більш точними, інакше вони взагалі не були корисними”.
Отже, його запитали: “Чи ви шкодуєте про те, що ви сказали вчора, або про те, як ви це сказали?”
Нортхем відповів, не вагаючись: “Ні, ні.”
І тоді додав – що абсолютно незрозуміло і зовсім суперечить етиці порятунку медичної професії: “Я лікар. Я також губернатор”.
Він продовжував: «Але коли мені ставлять питання, часто це робиться в контексті того, що я є лікарем, щоб краще зрозуміти, як ми підходимо до питання, як працюємо з пацієнтами, як надаємо поради та консультації, так що ні, я ні про що не жалкую».

Більше про вбивство дітей та аборти:

Губернатор додав: “Але я шкодую, що мої коментарі, у яких я відповів на запитання, були неправильно охарактеризовані; особисті образи на мою адресу я справді знаходжу огидними”.
Губернатор Нортхем завершив свою відповідь таким чином: “Отже, як я вже говорив у своїх коментарях про це раніше, ми можемо погодитися на те, що ми незгідні, але давайте будемо коректними, говорячи про це”.

Джерело: http://prophecynewswatch.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button