СвітХристиянські новини

«Я був грубим і дратівливим…» – пастор американської церкви пішов у відставку через гріх гордині

Тодд Вагнер, старший пастор і співзасновник мегацеркви Watermark Community Church в Далласі, штат Техас, після 20 років служіння, оголосив, що він тимчасово йде через гріх гордості. Повідомляє invictory.com посиланням на baznica.info.
Служитель громади, яку відвідують близько 11 000 чоловік, зазначив, що християнам не варто недооцінювати, ігнорувати або заохочувати гріх. Пастор попросив вибачення у всіх присутніх і відзначив, що бере перерву, щоб отримати зміцнення і відновлення від Бога.

«Це не оплачувана відпустка. Це тимчасовий відпочинок від навчання, керівництва та всього іншого, щоб Господь зміцнив мене, відновив, і привів до ще більшого покаяння», – доповнив він.

За словами пастора, він дійшов до того моменту в служінні, коли він перестав прислухатися до команди керівників і не міг керувати «зі звичайною делікатністю у відносинах з найближчими друзями».

«Я був грубим і дратівливим, знецінював людей, виявляв нетерпіння, достатню, щоб люди помітили різницю. І що ще гірше, я не чув їх, коли вони запитували мене і говорили щось на кшталт «… ти в порядку?» – пояснив служитель.

Пастор зазначив, що цього було достатньо, щоб залишити служіння.

«Я згоден, що мені потрібно зробити крок назад, і я радий. Все керівництво церкви згідно з тим, що це найкраще для мене і для вас, і я думаю, що для нас всіх», – сказав він.

Вагнер зазначив, що, незважаючи на боротьбу з гордістю, його стосунки з родиною залишаються міцними. Він пояснив, що кілька нинішніх і колишніх старійшин, які служили з ним, будуть допомагати на його шляху відновлення.

Бо Фурне, церковний проповідник зазначив:

«Просто хочу пояснити, що ми зберігаємо єдність, тому що у нас завжди є єдність, якщо ми стоїмо біля підніжжя хреста. Ми покаялися в усіх гріхах».

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button