Мультимедія

Фільм Огнеупорний


Наш герой вже давно служить в пожежній службі. Він досвідчений пожежник і колеги з повагою відносяться до нього. Вони знають, що у важку мить капітан Калеб Холт завжди прийде на допомогу навіть ризикуючи власним життям. Якщо на роботі у нього все добре, то вдома одні проблеми. Раніше він дуже любив свою дружину, але з часом почуття зникли, і тепер він з неохотою повертається додому. Бувають дні, коли йому зовсім не хочеться йти додому, і він допізна бродить по вулицям. Калеб часто запитує сам себе, навіщо йому таке сімейне життя. Розповідаючи батьку про свої проблеми, наш герой починає розуміти, що без віри важко в цьому житті занйти себе, і багато питань залишаються без відповідей.
Дивитися фільм Огнеупорний в хорошій якості.
 
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button