Домашня » Новини » Християнство зростає в усьому світі і випереджає приріст населення

Християнство зростає в усьому світі і випереджає приріст населення

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християнство зростає в усьому світі зі швидкістю 1,27% на рік і випереджає приріст населення.  Про це йдеться в новому дослідженні про статус християнства у світі за 2019 рік, проведеному Центром Вивчення Глобального Християнства при Теологічної семінарії Гордона-Конвелла.

Станом на середину 2019 року у світі налічувалося 2,5 мільярда християн. Найстрімкіше християнство росте в Африці (119 мільйонів), Азії (160 мільйонів) і Північній Америці (100 мільйонів), повідомляє Слово про Слово з посиланням на invictory.com.

«Християнство грає важливу роль в суспільстві та є найбільш авторитетним джерелом цінностей для багатьох людей. Більш того, результати дослідження наочно показали нам, що таких людей стає все більше по всьому світу. Ми можемо з упевненістю стверджувати, що християнство вносить свій практичний внесок у задоволення основних соціальних потреб людини, — говорить керівник адміністрації ВГС Ян Волков. – Бог дав місію Церкві — зцілювати недосконалість і біль нашого світу. Таким чином, у нас, християн, є вказівка ​​від Нього, щоб молитися і проповідувати Євангеліє всьому світу, але ми також несемо відповідальність за самих себе, за наші церкви. Коли християнські громади збираються в єдності, коли віруючі в Христа люди прославляють Бога разом, благословення приходить на землю. Тому ми закликаємо будувати це духовну будівлю з особливою ретельністю, щоб жодна з цеглинок не могла бути зруйнованою».

За даними дослідження, в середині 2019 року у світі налічувалося 138 мільйонів атеїстів, у 2000 році ця цифра становила 137 мільйонів і 165 мільйонів в 1970 році. Згідно з прогнозами число атеїстів у всьому світі до 2025 року скоротиться до 132 мільйонів.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Джо Байдена не допустили до причастя через підтримку абортів

Наступна Стаття

Парламент за підвищення допомоги особам з інвалідністю

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *