Новини суспільстваХристиянські новини

Друзі Олексія Кучапіна впевнені, що його вбили, потрібен розголос

22 липня тіло Олексія Кучапіна було знайдено у квартирі по вулиці Комбінатна 25 а. Офіційна версія – природна смерть, але близькі Олексія не вірять у цю версію і вимагають негайного розслідування і розголосу. Ближче до вечора цю інформацію спростовано поліцією та представниками “Дому Милосердя“.
У поліції повідомили, що під час попереднього огляду тіла криміналісти не виявили зовнішніх ознак насильницької смерті. Остаточну причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи.
Раніше повідомлялося…
О другій годині ночі тіло з 139  квартири з 7 го поверху за адресою Комбінатна 25 а було винесено поліцією, точніше спеціальною службою в присутності поліції в чорному мішку. Потім господар квартири, яку нібито знімав Олексій Кучапін, виніс диван на звалище, поки він там лежить.
Олександр Чекменьов у фейсбуці опублікував фотографії дивану, на якому не озброєним оком видно плями з крові. Чи взяли правоохоронні органи ці речові докази до уваги, наразі не відомо, але схоже на те, що найближчим часом вони можуть зникнути безслідно.
[row] [column size=’1/2′]Олексій Кучапін[/column] [column size=’1/2′]Олексій Кучапін[/column] [/row]
Захарія Керстюк – друг і однодумець Олексія розповів про численні погрози у їхній з Олексієм бік через допомогу безпритульним:

У нас шок! Тепер «Вокзальні» загрози нас усіх ліквідувати – стали реальністю!

Вони стримали своє слово, і почали по тихенько прибирати тих, хто (на їхню думку) дестабілізував ситуацію всередині утримуваних у рабстві ними людей.

На наше запитання, що такого в тому, що ми годуємо бездомних, вони часто відповідали, що бездомні бачать в нас надію, і неохоче виконують їх «накази» жебракувати по метро / електричках і т.д.

А ще вони часто клялися, що зроблять все, щоб ми більше ніколи не з’являлися в звичних місцях проживання бездомних, і зроблять це так, що люди будуть вважати це або природною смертю або помстою бездомних за відмову у допомозі!

Якось цієї зими, на Вокзалі, особисто до мене підійшов поліцейський (рівня заст.начальника), і сказав, що якщо ми не перестанемо ходити на Вокзал, то він зробить так, що до мене зі спини підійде бездомний, заріже мене ножем, а вони подадуть суспільству це як побутовий конфлікт, мовляв я відмовив йому в допомозі – і той помстився.

Після цих слів, бачачи, що нас не вдалося залякати, вони стали нас вже силою витісняти з Вокзалу та його периметрів… Це було вперше за дев’ять років годування бездомних на Вокзалі, коли поліція не просто перешкоджала нашій діяльності, а й застосувала до нас силу (бризкала газом в очі / штовхала / перекривала дорогу і т.д.).

Щоб зупинити це свавілля, мені довелося звернутися по допомогу до Антона Геращенко, і тільки після його втручання «зимове пекло» на Вокзалі (яке тривало майже два місяці) щодо нас, волонтерів, з боку поліції – припинилося!

І ось тепер Льошу знаходять мертвим… І від цього хочеться просто ридати… Адже ми просто допомагали тим, хто в цій країні був не потрібен нікому… А нас за це вбивають! Прости нас, братик, прости, ти врятував стількох знедолених, а ми не змогли тебе захистити…”


Як повідомлялося раніше, Олексій останнім часом активно займався розслідуванням справ, пов’язаних із експортом дітей, і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам. Також він допомагав безпритульним і домагався повертати відібрані у бабусь і інвалідів квартири.
У Олексія 2 тижні тому народилася дочка, це був глибоко віруючий чоловік. Таких як він дуже рідко зустрінеш в житті, людина честі й неухильної віри в Господа.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button