Новини культуриХристиянські новини

Дотримання прав і охорони здоров’я дитини: 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Мета цього дня – привернути увагу до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини.

Джерело: unian.ua

Рішення про проведення свята було прийнято в Парижі у 1949 році на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Ініціювали цей День, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.

1 червня 1950 року у понад 50 країнах вперше відсвяткували Міжнародний день захисту дітей.

Мета Міжнародного дня захисту дітей – привернути увагу широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дитини.

Символом Міжнародного дня захисту дітей – прапор зеленого кольору, на якому зображена планета Земля, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей.

Нагадаємо, що наше покоління – перше, яке стикається з можливістю доступу практично до будь-якого виду порнографії за один клік на девайсі. Порнографія доступна цілодобово і постійно для чоловіка, жінки й дитини будь-якого віку, за умови доступу до Інтернету. Як це впливає на наше суспільство?

Недавнє дослідження, проведене Інститутом «Лінія дитинства», виявило, що десята частина 12-13-річних дітей бояться залежності від порнографії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!