СвітХристиянські новини

Чим загрожує новий конфлікт на Близькому Сході?

Близький Схід на межі вибуху. США вбили одного з самих відомих високопоставлених військових чинів Ірану – генерала Касем Сулеймані, який курував боротьбу с “ІД”, Сирію та Ірак.
Це сталося внаслідок повітряних ударів по міжнародному аеропорту Багдада сьогодні вночі. Вбито 12 осіб.
У заяві, оприлюдненій пізно в четвер в Пентагоні, йдеться про те, що удар по Сулеймані “був спрямований на стримування майбутніх планів нападу Ірану”.
У результаті удару також загинув Абу Махді Аль-Мухандіс, заступник командувача ополченців Ірану в Іраку, відомий як Народні мобілізаційні сили, або ПМФ, заявили іракські чиновники.
Їх смерть є потенційним переломним моментом на Близькому Сході, і якщо США їх здійснили, це несе собою кардинальні зміни для американської політики щодо Ірану після багатомісячної напруженості.
Іран буде мстити, а регіон вибухне, особливо Ірак, де вже 3 місяці панує хаос і анархія через масові протести і політичної кризи, створеної, в тому числі, самими Штатами.

В Іраку закликають викинути американські війська з країни і відродити “Армію Махді” – воєнізовані партизанські загони, які воювали проти американців в роки окупації Іраку після 2003 року.
ВВС Ірану активізувалися на кордоні з Іраком. Ізраїль привів свої війська в повну бойову готовність, і посилив охорону в дипмісіях, що зробили і Штати. В Іраку коїться повний хаос.

Джерело: CBN.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. “ЧИМ ЗАГРОЖУЄ НОВИЙ КОНФЛІКТ НА БЛИЗЬКОМУ СХОДІ?”
  А що нам – і якраз з цього приводу – каже пророче Слово Боже?
  Тобто: що саме відбуватиметься і якраз вже, як виглядає, в наші і дещо подальші – в ЕСХАТОЛОГІЧНІ (завершальні), інакше кажучи – “в останні роки” і “в останні дні” (Єз.38:8,16) Історії спасіння людського роду.
  Ось, зокрема, таке нам, Своєму народу Божому, говорить і наголошує Господь: “…дух Мій перебуває серед вас: не бійтеся! Бо так говорить Господь Саваоф: ще раз, і це буде скоро, Я потрясу небо і землю, море і сушу. і потрясу всі народи…” (Аг.2:5-7).
  І далі в тому ж дусі: “…потрясу Я небо і землю; і скину престоли царств, і знищу силу царств язичницьких, перекину колісниці й тих, що сидять на них, і скинуті будуть коні і вершники їх, один мечем іншого” (Аг.2:21,22). :(
  Й це саме та історична доба, коли вже дуже скоро – ВДРУГЕ “…прийде Бажаний усіма народами [Христос-Месія], і наповню дім цей славою, – говорить Господь Саваоф… Слава цього останнього храму буде більшою, ніж першого, – говорить Господь Саваоф; і на місці цім Я дам мир, говорить Господь Саваоф” (Аг.2:7,9). :)
  Чи не правда: все тут описане – дуже й дуже – схоже якраз на нашу сучасну історичну добу?!
  Крім того, Святе Письмо – поміж інших земних регіонів і країв, де відбуватимуться всі такі й подібні великі “потрясіння”, в т. ч. запеклі збройні зіткнення і конфлікти, – найчастіше і особливо згадує якраз (сучасною термінологією) Близький і Середній Схід. А надто – Святу Землю Ізраїлеву та її столицю – святий і славний Божий град Єрусалим.
  Мало того. Вже Сам Ісус звертає нашу особливу увагу, зокрема, на те, що “Єрусалим буде потоптаний язичниками, аж доки не скінчаться часи язичників” (Лк.21:24). І це буде “…той самий час, коли Я поверну полон Іуди і Єрусалима” (Іоїл 3:1). Й саме тоді до Божого “спасіння” остаточно “ввійде повна кількість язичників”, разом з якими й “весь Ізраїль спасеться…” (Рим.11:11,25,26). :)
  “Коли ж [усе] це почне збуватися, тоді ви випростайтесь і підійміть голови ваші, бо наближається визволення ваше”. І добре “знайте, що близько Царство Боже” (Лк.21:28,31). :)
  “І тоді з’явиться знамення Сина Людського на небі; і заплачуть всі племена земні і побачать Сина Людського, Який гряде на хмарах небесних з силою і славою великою. І пошле ангелів Своїх з сурмою гучноголосою; і зберуть обраних Його від чотирьох вітрів, від краю небес до кінця їх” (Мт.24:30,31).
  “Амінь. Так, гряди, Господи Ісусе” (Одкр.22:20). :)
  Отже, судячи з усього, цей – вельми благословенний і славний – час Його тріумфального повернення – “Другого входу в Єрусалим” – уже досить близький!!! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button