Блог редактора

Не кради – чому ця тема варта вашої уваги?

Хтось зауважив, що якби українці хоча б місяць прожили по одній єдиній Божій Заповіді Не кради, наше життя і країна змінились би повністю. Я не знаю як ви, але я вважаю, що цей гріх є серйозною загрозою для нашого суспільства. У нас крадуть майже всі. Там де працюють, там і крадуть. Можливо хтось думає, що крадіжка визначається розміром поцупленого, але це не так. Навіть маленька річ, що вам не належить, але ненароком потрапляє до вашої кишені, є краденою.

Так сталося, що в нашому суспільстві дуже лояльне відношення до цього гріха. Незважаючи навіть на те, що існують безліч різних статей у кримінальному законодавстві, люди крадуть без докорів сумління. У публічному житті кожен намагається демонструвати свою чесність, хоча і має нечисті руки.

Тема свіжого номеру газети Слово про Слово присвячена саме цьому питанню. Ми намагалися широко подивитися на цей аспект, тому торкнулися проблеми крадіжок і корупції, яка заохочує нечесний спосіб життя.

На шпальтах газети ви зможете прочитати чому красти не добре, які наслідки несуть за собою крадіжки, чому люди крадуть, з чим це пов’язано, як вирішити цю проблему? Ці та інші питання читайте і висловлюйте свої думки в коментарях внизу сторінки.

З повагою, Анатолій Якобчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button