Домашня » Блог редактора » Не кради – чому ця тема варта вашої уваги?

Не кради – чому ця тема варта вашої уваги?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Хтось зауважив, що якби українці хоча б місяць прожили по одній єдиній Божій Заповіді Не кради, наше життя і країна змінились би повністю. Я не знаю як ви, але я вважаю, що цей гріх є серйозною загрозою для нашого суспільства. У нас крадуть майже всі. Там де працюють, там і крадуть. Можливо хтось думає, що крадіжка визначається розміром поцупленого, але це не так. Навіть маленька річ, що вам не належить, але ненароком потрапляє до вашої кишені, є краденою.

Так сталося, що в нашому суспільстві дуже лояльне відношення до цього гріха. Незважаючи навіть на те, що існують безліч різних статей у кримінальному законодавстві, люди крадуть без докорів сумління. У публічному житті кожен намагається демонструвати свою чесність, хоча і має нечисті руки.

Тема свіжого номеру газети Слово про Слово присвячена саме цьому питанню. Ми намагалися широко подивитися на цей аспект, тому торкнулися проблеми крадіжок і корупції, яка заохочує нечесний спосіб життя.

На шпальтах газети ви зможете прочитати чому красти не добре, які наслідки несуть за собою крадіжки, чому люди крадуть, з чим це пов’язано, як вирішити цю проблему? Ці та інші питання читайте і висловлюйте свої думки в коментарях внизу сторінки.

З повагою, Анатолій Якобчук

Попередня Стаття

Я в шоці, чому не міняється світ - Едуард Курат

Наступна Стаття

Чому я можу простити?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *