Україна

Чоловіки, у яких на утриманні троє і більше дітей до 18 років, зможуть виїхати за кордон – ДПСУ

За кордон зможуть виїхати чоловіки та жінки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України. Полковник Ігор Матвійчук наголосив, що відповідні документи для перетину кордону можна подати й через застосунок «Дія».

Джерело: 24tv.ua з посиланням на ДПСУ

Зазначається, що визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей до 18 років.

При цьому для перетину кордону необхідно буде надати відповідні документи:

  • свідоцтва про народження трьох і більше дітей,
  • або свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю цих дітей та, відповідно, свідоцтва про народження цих дітей,
  • або рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком,
  • або рішення суду про розірвання шлюбу та рішення органу опіки та піклування про визначення місця проживання дітей з батьком,
  • або посвідчення батька багатодітної сім’ї.

У разі якщо чоловік не проживає однією сім’єю зі своєю дитиною (дітьми), необхідно надати докази утримання такої дитини (дітей): рішення суду про призначення аліментів на утримання дитини (дітей) та довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по сплаті аліментів, розміру сплати таких аліментів тощо.

Крім цього, якщо у додатку «Дія» є відповідні свідоцтва, то це також дасть змогу виїхати за кордон чоловікам та жінкам, у яких на утриманні троє і більше дітей до 18 років. Про це заявив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління ДПСУ полковник Ігор Матвійчук.

Нагадаємо, що у Польщі українським біженцям видаватимуть першу цифрову посвідку на проживання у Європейському союзі. Вона має назву Diia.pl. Відповідний електронний документ дозволить перетинати кордони ЄС. Про це йдеться на сайті польського уряду. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button