Варто замислитись

Чого можна навчитися у птахів

Тихий літній захід сонця. Теплі, м’які промені сонця, що засинало, пестили землю на прощання. Піднявши очі до неба, я побачив маленьку пташину – кулика.
Він сидів на проводі, розпушував крила і м’яко потягувався. Його маленьке, сіреньке тільце було повернуте на захід, назустріч променям, які відходили. Як же гарно і одиноко виглядав кулик на фоні затишного, голубого неба! Всім своїм виглядом він поклонявся Творцю, який дивно створив його, і це сонце і небо, і все, що навколо!
Що має птах? Лише життя і гніздо з пташенятами. І все. Але як він живе? Він вдячний, безконечно, безмірно, в будь-яку погоду він безмірно вдячний за життя!

Більше про вдячність:

Сльози навертаються, коли спостерігаєш за такими чудесами. Вчіться бути щасливими завжди, які б обставини не були у вас, завжди є за що воздати Богу подяку, просто радійте кожному дню…

Олеся Монаситрецька

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button