РелігіяХристиянські новини

12 грудня відбудеться онлайн-конференція на тему «Релігія після тоталітаризму»

12 грудня 2020 року о 12:00 розпочнеться онлайн-конференція «Релігія після тоталітаризму». Повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.
На заході головна тема буда така: «Релігія після тоталітаризму: як тоталітаризм був (не)подоланий в релігійних спільнотах».
Експерти будуть обговорювати про політику тоталітарного режиму щодо релігійних спільнот, його вплив на внутрішнє і зовнішнє життя релігійних спільнот та їхню трансформацію після падіння СРСР.
Також будуть відповіді на наступні питання:

  • Як будувалося внутрішнє життя релігійних спільнот під впливом тоталітарного режиму і тоталітарних ідеологій?
  • Як тоталітарний режим змінював ідейні та практичні акценти теорії й практики релігійних спільнот (між репресіями, інкорпорацією та легітимацією)?
  • Як релігійні спільноти будували свою політику щодо тоталітарного режиму: від партизанського протистояння до відвертої співпраці?
  • Як різні релігійні спільноти після падіння СРСР долали спадок тоталітарного режиму?
  • Чи наявні у житті сучасних релігійних спільнот наслідки перебування в умовах тоталітарного режиму, і яким є його спадок?

На конференції братимуть участь наступні спікери:

  • Олександр Чумаков;
  • Георгій Коваленко;
  • Віктор Єленський;
  • Тарас Дятлик;
  • Олександр Філоненко

Модератором заходу буде Костянтин Сігов
Організатори повідомляють, що участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації.
РЕЄСТРАЦІЯ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdDuEiN…/viewform…
Телефон для довідок: 067-163-11-28
Захід організовано у співпраці з Науково-видавничим об’єднанням «Дух і літера», РМВ ІФ та дослідницького проєкту молодих вчених НАН України «Доктрина “Русский мир” як інформаційна та культурна стратегія» та БФ «Карітас-Київ» в межах проєкту «Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці».
Нагадаємо, що 26 листопада на базі Острозької академії відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Біблія у сучасному глобалізаційному світі». Через онлайн-платформу «Цінності» промовці представили результати своїх напрацювань. Конференція відбулася у рамках «Всесвітнього року Біблії-2020».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button