Медіа новини

Через додаток з вивчення Біблії YouVersion кожні 3 секунди завантажується обсяг еквівалентний Святому Письму

Через програму Біблія YouVersion, яка доступна для всіх основних мобільних платформ, кожні 3 секунди завантажується Святе Письмо за обсягом еквівалентним всій Біблії.

Джерело: invictory.org

Нагадаємо, що YouVersion – мобільний додаток для вивчення Біблії. Програма була офіційно представлена ​​10 липня 2008 року.

Додаток містить 2705 версій Біблій 1828 мовами, аудіо Біблії для популярних версій, тисячі планів читання Святого Письма, можливість робити нотатки, мотиватори та багато інших функцій.

YouVersion заснували у 2008 році Боббі Грюневальд та церков Life.Church.

У 2021 році творці програми об’єдналися з 10 провідними організаціями з перекладу Біблій, щоб зробити Євангеліє доступним для 95% населення світу до 2033 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button