Новини суспільства

Близько 50% українських біженців хочуть залишитися жити в Польщі

Згідно з опитуванням, проведеним на замовлення Офісу Прем’єр-міністра Польщі Міграційною платформою EWL і Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету, 45% українських біженців мають намір продовжити своє перебування в Польщі принаймні на один рік або навіть кілька років після припинення війни.

Джерело: biz.censor

У березні 2022 року близько 31% біженців виявили бажання продовжити перебування в Польщі. Однак порівняно з торішнім опитуванням частка біженців, які хочуть залишитися жити в Польщі, зменшилася на 1% і зараз становить 6%.

Згідно з опитуванням, приблизно 32% українських біженців, які проживають у Польщі, мають намір повернутися в Україну при першій нагоді. Крім того, ще 16% біженців ще не визначилися щодо повернення в Україну.

За словами Марчіна Колодзейчика, директора Міжнародного відділу рекрутингу EWL Migration Platform, значна кількість біженців, ймовірно, відкладе своє рішення повернутися в Україну, доки не переконається, що ситуація безпечна та стабільна після завершення війни.

«Крім того, більшість біженців, а саме 84% знайшли роботу, влаштували дітей у садки та школи, відкрили свій бізнес і отримують у Польщі освіту. Деякі вже створили родину, декому немає куди їхати через розбомблені будинки. Тому перед ними повстане вибір – повертатися в Україну чи продовжувати життя у Польщі», –  Колодзейчик.

EWL Migration Platform наймає осіб з іноземних держав, у тому числі громадян України, для роботи в країнах ЄС, таких як Польща, Чехія, Румунія, Німеччина, Нідерланди, Литва та ряд інших.

Читайте також:

З 2018 року, компанія проводить опитування серед іноземних співробітників, які працевлаштувалися в країнах Європейського Союзу. Останні дослідження були проведені у співпраці з Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button