СвітХристиянські новини

Акцію «Церква, яка страждає» планують на 1-8 листопада

Щорічно Фонд Варнава проводить акцію «Церква, яка страждає». Цього року вона запланована на 1−8 листопада. Повідомляє Фонд у своєму Telegram-каналі (t.me/fond_varnava) та на офіційному сайті.
Мета Фонду Варнава – зміцнювати, надихати та підтримувати християн, яких дискримінують та яких гонять.
Фонд проводить акцію, яка полягає в тому, щоб організувати у своїй церкві або домашній групі захід на підтримку християн, які терплять гоніння. Це може бути недільне богослужіння або, наприклад, благодійний сніданок.

«Цього року акція має назву «Надія в стражданні», і ми запрошуємо вас приєднатися до цієї акції, щоб підтримати наших братів і сестер у Христі, які страждають від гонінь, дивлячись разом з ними на славну надію, яку ми маємо в нашому Господі», – закликає Фонд.

Акція запланована з 1 по 8 листопада, але християни можуть вибрати будь-які інші дати, зручні для церкви.

Як повідомляють організатори, у 2020 році на землю звалилися відразу кілька лих: навала сарани, пандемія коронавірусу і руйнівні повені – все це посилило страждання християн, яких переслідують за віру. Вони й до цього жили дуже погано та страждали від презирства, жорстоких нападів, викрадень, зґвалтувань і навіть втрачали життя просто тому, що вони християни.

«”Церква, яка страждає-2020″ – це можливість для нас підтримати наших братів і сестер по всьому світу, які страждають, та простягнути їм руку допомоги та проявити Христову любов до кожного з них», – йдеться на сайті організаторів.

Акція «Надія в стражданні» покликана підкреслити мужність і стійкість, з якою гнана Церква переносить всі тяготи цього року.

«Нехай приклад наших братів і сестер надихне нас з вами твердо стояти у вірі перед лицем труднощів і тиску, щоб ми всі разом дивилися на славну надію, яку маємо в Ісусі Христі», – повідомляє Фонд Варнава.

Фонд закликає приєднуватися до них та молитися за братів і сестер, які страждають. Також вони благають проявляти своє співчуття та любов на ділі, а також розповідати іншим про їхні потреби.
Вони підготували різні ресурси для проведення заходу у церкві на підтримку християн в гоніннях (конспект проповіді, біблійний урок, оглядову статтю про гоніння сьогодні, молитовну закладку тощо).
Всі подробиці та матеріали для проведення акції доступні за посиланням: barnabasfund.ru/sc2020.

«…тіштесь надією, утиски терпіть, перебувайте в молитві…» (До Римлян 12:12).

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button